Fire Arrow,Fire Arrow yinede Fire Arrow!!!

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar fire arrow oynuyorum ama aklıma bir kaç soru takıldı. Cevaplarsanız sevinirim:
1)Ben Mathield(65 asker) ve Marnid(120 asker) ile birlikde Nord krallığının altını üstüne getirdim(tabii ki Svadya, Veagir ve Kergitlerin de yardımı ile). Sargoth, Weçeg ve alburq kalesini aldım. Lord olaf ,aeric ve gerlad benim krallığıma geçdi. bulugha kalesini aldım Lord Olafa vermek istiyorum ama kaledeki garipsuratla konuşuyorum ama yalnız Compaionlara verelim diyo. Nasıl lordlara veririm?????  :???:
2)Mathieldi disband eledim ama  Sargotda konukluyor gibi gözüküyor , ama ne tavenrde ne de kale de yok nasıl ede bilirim.
Yorum yazanlara şimdiden Teşekkürler!!!!!

DawsofieLd said:
Kusura bakma, soruna cevap vermeyeceğim ama lord olaf vs nasıl snn tarafına geçti???
Nordları çökertdim. Lordların hepsi ayrı-ayrı krallıklara geçdi ve benim tarafımada az önce belirtdiklerim geçdi!! :grin:

ShadoWalker said:
Arkadaşlar fire arrow oynuyorum ama aklıma bir kaç soru takıldı. Cevaplarsanız sevinirim:
1)Ben Mathield(65 asker) ve Marnid(120 asker) ile birlikde Nord krallığının altını üstüne getirdim(tabii ki Svadya, Veagir ve Kergitlerin de yardımı ile). Sargoth, Weçeg ve alburq kalesini aldım. Lord olaf ,aeric ve gerlad benim krallığıma geçdi. bulugha kalesini aldım Lord Olafa vermek istiyorum ama kaledeki garipsuratla konuşuyorum ama yalnız Compaionlara verelim diyo. Nasıl lordlara veririm?????  :???:
2)Mathieldi disband eledim ama  Sargotda konukluyor gibi gözüküyor , ama ne tavenrde ne de kale de yok nasıl ede bilirim.
Yorum yazanlara şimdiden Teşekkürler!!!!!
Marnid ve diger karakterlerin kendi brliklerini kurmasi icini ne yapmam gerekiyor ben bulamadim.

Türkçe yamayı indir...

T ye bas yeni bir grup olustur de...

olusturacağın gruba yoldasını ve istediğin askerleri koy sonra tamam de sonra yoldasının yönetim sayfası gelecek oradan istediğini yaptır

svsbsadi said:
Türkçe yamayı indir...

olusturacağın gruba yoldasını ve istediğin askerleri koy sonra tamam de sonra yoldasının yönetim sayfası gelecek oradan istediğini yaptır
tamam twk

svsbsadi said:
Türkçe yamayı indir...

Çakaaaall  :lol:  ama güzeldir yamamız

Arkadaşlar Fire  Arrow modunda hiçbir krallığa bağlı kalmadan ele geçirdiğimiz köyleri Nizar,Firentis,Borcha gibi kahramanlara verebilir miyiz?Onları köylerin lordları yapabilir miyiz?Yapabiliyorsak nasıl?

Türkçe yamayı indir...

T ye bas kendine ait partilere ve liderlerine bak de...

Şehrini şeç ve bu kaleyi düzenle de...

Timari bir yoldasina veya vasalina ver de ve yoldasini şeç...

Back
Top Bottom