Fener Yamuldu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Peki neden sadece Fenerbahçe'nin yaptığını düşünüyorsun o zaman. Trabzonspor maçında da oynamadı Emenike. Demek istediğim takımlara yıkmakta yanıldığındır. Orada başka kişiler yargılanırken hiç alakası olmayan Fenerbahçe oyuncusuyla ilgili yazdıkların mantığa sığmıyor. Fenerbahçe'ye hiç bir şey olmayacak lig devam edecek, sen de boşuna yazmış olacaksın haberler iyi diye. Bu kadar fanatiklik abartılı eğer gerçekten Fenerbahçe şike yapıyor olsa o kadar şampiyonluk kupa kaçmazdı.

Anlamıyorum nasıl bir futbolcu "oynamak istemiyorum" deyince şike oluyor?

delilleri varmış adam ağızından kaçırdı herşey bitti aslında ama medyaya açıklayan yok sırf fener değil nerdeyse bütün takımlardan birilerini alıyolar gözaltına bundan sonra türkiyede yeni bir dönem başlıyacak kimse aziz yıldırımın sabah evine götürüp hemen gözaltına almaz kesin delilleri var

Neyse arkadaşlar bu işten en çok galatasaray karlı çıkıo.
Galatasaray şike yaptı deseniz hangi maçta şike yapsın zaten oynayamadılar.
Neyse fbliler dua edin eğer şike varsa fenerin hali kötü olur.Bizim arkadaşlar yıl boyunca galatasaray bankasyaya düşecek demişti şimdi
onar düşecek gibi.Şimdi dalga geçme zamanı  :twisted:

Ulen milletimiz ne Fenerbahçe düşmanı olmuş.Fenerbahçe'den ne alıp veremediğiniz var.Şampiyon olduk,şike iddiası çıkıyor.Millet de dalga geçip gülüyor.Ne kıskanç bir millet.Sırf kendi takımı başarısız oldu diye Fenerbahçe'yi suçlu buluyor ve kıskanıyor.  :evil: :evil: :evil:

(Fenerbahçeliyim.)

Ben niye kıskanam ki olum kupalarımızı sayam istersen
arkadaş siz sezon boyunca galatasarayla dalga geçerseniz bende şimdi fenerle dalga geçerim.ayrıca bende fb düşmanlığı yok fbyi avrupa kuparalarında
felan ben desteklerim ama türkiyede baska  :evil:

bystealthy said:
Ben niye kıskanam ki olum kupalarımızı sayam istersen
arkadaş siz sezon boyunca galatasarayla dalga geçerseniz bende şimdi fenerle dalga geçerim.ayrıca bende fb düşmanlığı yok fbyi avrupa kuparalarında
felan ben desteklerim ama türkiyede baska  :evil:
Say bakalım kupalarınızı.
Bir de araştır bakayım şu ana kadar fenerbahçenin aldığı kupaları.
:wink:

Lig Şampiyonlugu Kupasında 1 önde ama toplam fark atıyo ee fb uzun zamandır türkiye kupası kazanamadıgı için :grin:

Evet @bystealthy lig kupamız 1 fazla.Bizim 17 onların 16 ama genel kupada maalesef onlar önde :sad:

türkiye kupasını kime şike yaparak alıcak ki fener her sene biz ve trabzon kalıyor finale 2 büyük takım zaten kabul etmez saçmaladınız iyice

Kakule06 said:
Evet @bystealthy lig kupamız 1 fazla.Bizim 17 onların 16 ama genel kupada maalesef onlar önde :sad:

Malesef? :mrgreen:
Görüntüleri varmış beyler. Kesin küme düştü fener.

Eeee, küme niyet küme kısmet...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom