
Bwa? Ik begrijp dit lijstje niet helemaal. Dukemant en Watly hebben bij de OLL gezeten (of nog steeds), Bold Junior? Heerrink? En Cédric is toch ons aller Eburoon?Verbeek 说:


fnafnafnafnafnaThe Avenger 说:( maar niet in CIV, want hij saboteerde samen met Adwev mij.).
Ja moet eigenlijk wel ja. Maar binnenkort heb ik, als het goed is, een kamer en dan kan ik vermoedelijk wel weer eens langs piepen.Renkoo 说:
bold junior is t zoontje van bold, hij is 9 ;oFrisianDude 说:fnafnafnafnafnaThe Avenger 说:( maar niet in CIV, want hij saboteerde samen met Adwev mij.).
Ja moet eigenlijk wel ja. Maar binnenkort heb ik, als het goed is, een kamer en dan kan ik vermoedelijk wel weer eens langs piepen.Renkoo 说:![]()

Ge doet niks met u variabele "moeder" en ge definieert nergens de constante "van Renko".Uhtred Dunkerch 说:loop
moeder
if
moeder van Renkoo
then
gratis seks
end loop.

