Favori Futbolcunuz ?

Size en sıcak gelen , kendinizi yakın hissettiğiniz favori futbolcunuz ?

• Cristiano Ronaldo

Votes: 3 7.7%
  • Lionel Messi

Votes: 1 2.6%
  • Zlatan İbrahimovic

Votes: 4 10.3%
  • Neymar

Votes: 0 0.0%
  • Arjen Robben

Votes: 2 5.1%
  • Demba ba

• Gareth Bale

• Marco reus

Votes: 4 10.3%
  • Frank Ribery

• Alex De Souza

• Didier Drogba

• Mesut Özil

• Arda Turan

• Wesley Sneijder

• Fernando Torres

• Xavi

• İniesta

• Sabri Sarıoğlu

Votes: 17 43.6%

• Total voters
    39

Users who are viewing this thread

Evet farkındayım son günlerde çok ileti atıyorum gece uyurken bile telefondan bağlanıp foruma bakıyorum baya aktifim şu sıralar çok sıcak ve hoş bi ortam var

Her forumda mutlaka olan konulardan birini bu forumda bulamadım bende şöyle bi anket yapayım dedim
Futbolla pek ilgilenmese bile herkesin şöyle gönülden sevdiği kendine sıcak gelen bi favori futbolcusu vardır.

Öncelikle bu anketin en iyi futbolcu anket olmadığını belirtiyim en sevdiğiniz futbolcu anketi diyebiliriz buna

Ben bu listede Messi dışında hemen hemen herkesi severim messiye hep bi gıcık olmuşumdur bilmiyorum :grin:

Neyse benim favori futbolcum Cristiano Ronaldo ne biliyim çok seviyorum adamı başarılıda hem

Eğer favori futbolcunuz listede yoksa ileti olarak yazın ben eklerim

Dem BABA nerde ulan!
Neyse,kendime yakın hissettiğim için Gareth Bale'a attım oyu.Eğer futbolu 2 sene önce müzik hayatım için bırakmış olmasaydım şu an başka bir yerde olabilirdim.6 yıl oynadım,bacaklarım olması gerekenden çok daha kalın ve güçlü küçük yaşta başladığım için,geçen yıl 100 metreyi 13 saniye 35 salisede koştum.Fakat gel gör ki hayat seni farklı yerlere çekebiliyor.Bale'ı hep sevmişimdir zati.

Heh koymuşsun,ama oyu attık bile.Yazık oldu :sad:

Yani seni buraya yazma şansını kaçırdık tüh :grin:

Bende 5 yaşımda Fenerbahçe alt yapısına gidiyodum zengin bi ailem vardı 15ime kadar kalecilik eğitimi aldım ama sonra hayatımın en büyük golünü yedim annem babam ayrıldı vs. vs. şuan manavda karpuz satıyorum pringles yiyip kola içmeyi özledim

SuqLaT said:
Sabriyle diğerleri karşılaştırılır mı 2 çeşit futbolcu vardır diğerleri sabri sarıoğlu
aynen öyle ya sabri varken messi niye önde lağğn

Back
Top Bottom