FANTASTİK EVREN İÇİN HARİTA PROGRAMI

Users who are viewing this thread

Merhabalar ! Herkese keyifli günler diliyorum. Konu açılışını doğru yere mi yaptım bilemiyorum . Fantastik evren fanatiği olduğum için kendi evrenimi oluşturma çabası içindeyim , sürükleyici bir şeyler oluşturmak istiyorum bunun için bana lazım olan bir şey var yardımcı olabilir misiniz ?

-Fantastik evren oluşturmak için ücretsiz kullanabileceğim bir map editör gerekiyor ve ücretsiz olmalı.
Kullandığınız veya bildiğiniz herhangi bir ücretsiz program varmıdır ?
( Azgaard , İkarnate , Wonderdraft denedim fakat 2'si ücretsiz değil Azgarrd ise çok komplike bir yapıya sahip bir türlü istediğimi elde edemedim oyüzden farklı şeyler var ise lütfen yardımlarınızı bekliyorum)

Şu siteye sorabilirsin, uzun zamandır eskisi kadar aktif değil ama ortada ücretsiz istediğin gibi bir program varsa cevap alabileceğin en muhtemel yerlerden biri burası:

Ayrıca çok güzel tasarımlar da var, hoş bir yer göz gezdirmeni öneririm.

Maalesef ücretsiz programlar rezalet oluyor. Bence inkarnate'e 5 dolar vermek en mantıklısı gibi duruyor. İnsanların neler yaptığına bi bakınca hemen gaza gelirsin zaten

Maalesef ücretsiz programlar rezalet oluyor. Bence inkarnate'e 5 dolar vermek en mantıklısı gibi duruyor. İnsanların neler yaptığına bi bakınca hemen gaza gelirsin zaten
Inkarnate kötü, Wonderdraft açık ara daha iyi.

Kesinlikle Wonderdraft öneriyorum, bayağı iyi. Genelde ben photoshop kullanıp kendim uğraşırım ama uğraşmak istemiyorsan Wonderdraft

Teknik açıdan yardımcı olamam ama kesinlikle daha önceden yaratılan hayali karakterleri (cüce, elf, ork vb.) evrene dahil etmemeni tavsiye ederim. Evrende yer alacak kurgusal ırkların orijinal olması bence çooook önemli.

Back
Top Bottom