Evlilik ile ilgili aklınıza takılan soruların cevapları! [Güncel 24.04.2009]

Users who are viewing this thread

Hort,
Arkadaşlar bende lady beğendim ve aram şu an 30 ve kadınla ben iş pişirirken olmayacak bişey oldu :sad:

Lady tellrog ile evlenmiş, son ziyaretimde evlendiğini söyledi ama halen görüşüyoruz. Kaçalım diyorum anem babama ihanet edemem diyor. Babası lord kurniyas. Babasıyla aram 1 ve yükseltemiyorum çünkü adam hiç görev vermiyor. Nam 1100 küsür ve onur 37

Kadınla aramı kaç yapmam lazım kaçırmao için. Talip çok ama ben o kadını almam lazım arladaşlar. Yardımcı olun bir an önce evleneyim, ziyafet vermem lazım.

omerfaruk42 said:
Evlendikten sonra leydi ile olan ilişkimizin bir önemi var mi?
Sanmıyorum. Yok herhalde.

FatihBey said:
Hort,
Arkadaşlar bende lady beğendim ve aram şu an 30 ve kadınla ben iş pişirirken olmayacak bişey oldu :sad:

Lady tellrog ile evlenmiş, son ziyaretimde evlendiğini söyledi ama halen görüşüyoruz. Kaçalım diyorum anem babama ihanet edemem diyor. Babası lord kurniyas. Babasıyla aram 1 ve yükseltemiyorum çünkü adam hiç görev vermiyor. Nam 1100 küsür ve onur 37

Kadınla aramı kaç yapmam lazım kaçırmao için. Talip çok ama ben o kadını almam lazım arladaşlar. Yardımcı olun bir an önce evleneyim, ziyafet vermem lazım.
Evlenmiş bir kadının üstüne çökemezsin. Calradyan dinine aykırı bu.  :meh:

Kocası vatan hainliğinden suçlu bulununca laydi bana kaldı. Evlendim lord kurniasın kızıyla :smile:

Tamda ümidi kesip lord turegorun kızını ayarlamaya çalışırken oldu.

Şimdi kuma getirmeye çalışıyorum, nam 1600 küsür ve onu 70 civarı. Praven ve dhirim şehri benim ve 3 kalem vardı lordlarıma dağıttım.

Ben Emir Lakhem'in kız kardeşi Leydi Safiya ile evlenecektim. Düğün Shariz şehrinde olacaktı fakat Rodoklar Shariz şehrini ele geçirdi. Sarranidleri baya eziyorlar. Ziyafet felan vermiyor adamlar. Düğünde olmuyor. Ben kendi krallığımı kurdum Shariz şehrini ele geçirsem düğün olur mu ? Ne yapmalıyım ?

ben oyunda bir leydiyle kur yapıyodum o bir gün beni çağırdı evine geldim ben başka bir lordla evlenecem falan dedi altta şu şıklar yazdı:
-olmaz bir an önce kaçmalıyız
-kader böyleyse ayrılacağız
fakat ben yanlışlıkla ayrılacağıza bastım kaleden çıkıp tekrar girdiğimde o leydi kayboldu bütün kalelere baktım yok
Şimdi efkarlardayım.....

Bende evlenemiyorum birturlu evlenmeye niyetlenmeden once biraz daha yukseklere gelebildiginiz gormek isterim diyor yardimci olurmusunuz acaba ?

Ertuqrul92 said:
Bende evlenemiyorum birturlu evlenmeye niyetlenmeden once biraz daha yukseklere gelebildiginiz gormek isterim diyor yardimci olurmusunuz acaba ?

Biraz nam ve onur kazanmalısınız. Kadınla ilişkin en az 15 olmalı. (20 olması en ideali) babasıyla ilişkin iyi olmalı.

omerfaruk42 said:
Ertuqrul92 said:

Biraz nam ve onur kazanmalısınız. Kadınla ilişkin en az 15 olmalı. (20 olması en ideali) babasıyla ilişkin iyi olmalı.

Nam yuksek onur - lerde kadinla iliski 26 oldu durum halen ayni babasiylada aram iyi onuru yukseltmem gerek heralde bide onca yer aldik krallada aram cok iyi ama bana sadece 1 koy verdi aylardir baska bisey vermedi :sad:

Back
Top Bottom