Evlilik ile ilgili aklınıza takılan soruların cevapları! [Güncel 24.04.2009]

Users who are viewing this thread

pardon haklısın, ben yazdığım başlıkları karıştırmışım :grin:

ben de yeni bişiler bulursam gene burda paylaşırım :smile:

2 tane de ben bı soram
1 simdi leydinim gittigi kale veya sehir ele gecirildi leydi nolur
2 leydiyi bir yerden bir yere goturme die bısı var mı ?
cevaplarınızı beklıyorum ıyı oyumrlar :grin: :cool: :mrgreen:

1- leydi baş kente kralın yanına ışınlanır
2- bildiğim kadarıyla yok

Lord_Orc said:
2 tane de ben bı soram
1 simdi leydinim gittigi kale veya sehir ele gecirildi leydi nolur
2 leydiyi bir yerden bir yere goturme die bısı var mı ?
cevaplarınızı beklıyorum ıyı oyumrlar :grin: :cool: :mrgreen:

karının ve bakanın yerinin değiştirilmesi mümkün

1- alet
2- kadife

bunları bulduktan sonra sehrine gidiyorsunuz 2 tane sehri düzenle secenegi var alttakine tıklıyorsun devam diyorsun artık baskentin orası oluyur bakan ve karın oraya geliyor...

Dostum aklıma takılan bir soru var Mount&Blade Warband'de oluyor bu olay. Şimdi yaşadığım olay şu : Hana gittim yoldaş aramak için. Bir de baktım Gezgin Halk Ozanı var. Hemen atladım buna bir kaç soru sordum . Bana şöyle bir seçenek geldi : Buradaki Evlenilebilicek Leydiler hakkında bilgi ver gibisinden birşeydi herneyse , ben bu soruyu sorduktan sonra bir sürü leydi çıktı karşıma her birine tek tek tıkladım ve Halk Ozanı , bana genel olarak birkaç tane cevap verdi :
1. Dediklerine göre Leydi XX evlenmeye kararlı ve namını dünyaya duyurmuş bir bayandır ve eşi isteklerini yerine getirdiği sürece çok kıymetli bir eş olacaktır.
2. Dediklerine göre Leydi YY ailesine ve geleneklerine bağlı , iyi ve nazik mizaçlı , her yönden uyumlu bir bayanmış.

Bana bu tür cevaplar verdi. Şimdi aklıma takılan soruya gelelim . Bu cevaplara göre seçtiğimiz eşin her hangibir farkı olur mu ? Yani Neden böyle cevaplar yapmışlar ? Bence bir fark var ki Warband'e böyle Ozanlar vede böyle cevaplar koymuşlar .

Hmm.Anladım pekala sağol. O zaman herkesin tercihi olan Leydi Safiya ile evlenmemde bir sakınca yok yani :wink:.Sarranid Sultanlığına Safiya gibi bir iki tane daha ekleselerdi fena olmazdı aslında. :smile:

Arkadaşlar size yaşadığım bir olayı söyliyeyim. Ben birisiyle evlendim bir zaman sonra bir zşyafette birisiyle konuştum bana "Bende evliyim sende evlisin. Ama ben seninle kaçmak istiyorum" şekinde bir cümle söyledi bende tamam kaçalım dedim. Tabi onun vasileriyle aram bozuldu ama işin ilginci kaçırdığım kadında başkente ışınlandı. Eski karımda kaçırdığım kadında bana kocacım dedi. eski eşimle aramda bozulmadı. Oyunda kuma olayıda mı var yoksa bir bug mı oldu anlamadım :smile:

vayy neler duyuyorum kuma getirmeyi başarmışsın iide kadının gönlünü nasıl çaldın eski görüştüğün ladylerden biri mi

edit: vay zampara seni başka ladylerle konuşmaya devam ha

atalay121 said:
vayy neler duyuyorum kuma getirmeyi başarmışsın iide kadının gönlünü nasıl çaldın eski görüştüğün ladylerden biri mi

edit: vay zampara seni başka ladylerle konuşmaya devam ha

Valla özel bir uğraş vermedim. Davete gittim rastgele bir lady ile konuştum. O da beni kaçır dedi. Bende tamam dedim kaçırdım. ama 3. kmayı alamadım :smile: daha önceden açmış olduğum konuda belirmiştim. İsyancının kalesinde ikizim falan çıktı bi ton bug oldu oyunda sinirlendim sildim karakteri :smile: Karım ve kumamda gitmiş oldu :smile:

Ya ben Ledy ye 6 şehir okudum ilişkimiz 7 oldu 100 yapmak imkansız gibi turnuvalara giriyom bişiy olmuyo bazıları bi şiirle 50-60 yapiyomuş o nasıl oluyo okucak şiir kalmadı ilişki hala 7  :???:

Back
Top Bottom