Evlendik ama karıyı arıyoruz?

Users who are viewing this thread

Evlilik teklifimi kabul etti babama falan derken kayboldu gitti.Babasındanda aldık kız yok ortada parada gitti...Yazan konumlarla alakası yok zaten karekterlerin.Nasıl çözücem bu işi?

bunun önemli bir sorun olduğunu düşünüyorum. Bazen aradığım npcyi bulamama gibi bir sorun yaşayabiliyorum bende. Bunun için oyuna mektuplaşma özelliği gelmeliydi. Evi saydığı şehre mektup yollardık npc de atıyorum bize 5 gün içinde ulaşırdı

Flaming
Kızla yeni evlendiysen klan sekmeni kontrol et. Holding yazıyorsa en yakın şehre git. Ya handa ya da lordun salonunda bulursun.

Aslında Warband'de güzel bir özellik vardı. Örneğin: "Praven yakınlarında, Suno'ya doğru gidiyor" diye. Biz de o yolda arıyorduk NPC'yi. Acilen geri getirilmesi lazım anlaşılan.

Kızla yeni evlendiysen klan sekmeni kontrol et. Holding yazıyorsa en yakın şehre git. Ya handa ya da lordun salonunda bulursun.
Sorun orda beyim yazdığı yerde değil hiçbir zaman :grin:
Aslında Warband'de güzel bir özellik vardı. Örneğin: "Praven yakınlarında, Suno'ya doğru gidiyor" diye. Biz de o yolda arıyorduk NPC'yi. Acilen geri getirilmesi lazım anlaşılan.
Kesinlikle kadim dostum şu an konumu yazdığı yere gidiyoruz haliyle bulmamız çok zor oluyor.

Sorun orda beyim yazdığı yerde değil hiçbir zaman :grin:
Öyle bir durumda yapabileceğiniz en rahat çözüm konsoldan hileleri açın, yazdığı yer civarında ışınlana ışınlana arayın; Hatta çevre şehirlere de ışınlana ışınlana bakın, illa yazan yerin içinde olacak diye bir kural yok sonuçta :grin: . Yine bulamazsanız zaten 1 gün daha bekleyin de konumu yenilensin, o zaman oraya ışınlanıp bakarsınız. Bulunca hileyi kapatıp normal devam edin oyununuza. (Hile açın dememin sebebi ise siz o konumlara bakana kadar hanımefendi bin arşın daha uzaklaşmış olabilir :grin: )

Öyle bir durumda yapabileceğiniz en rahat çözüm konsoldan hileleri açın, yazdığı yer civarında ışınlana ışınlana arayın; Hatta çevre şehirlere de ışınlana ışınlana bakın, illa yazan yerin içinde olacak diye bir kural yok sonuçta :grin: . Yine bulamazsanız zaten 1 gün daha bekleyin de konumu yenilensin, o zaman oraya ışınlanıp bakarsınız. Bulunca hileyi kapatıp normal devam edin oyununuza. (Hile açın dememin sebebi ise siz o konumlara bakana kadar hanımefendi bin arşın daha uzaklaşmış olabilir :grin: )
Hepsini uzun süre denedim sanırım biriyle kaçıp gitti bu diyarlardan.... :grin:

Yok benim şehirlerde değil zaten ama sorun şu gözüktüğü şehirlerdede yok.
Sizin şehirlerinizde olmasına gerek yok. Bir şehrinize vali olarak atayıp onu o şehre teleport edebilirsiniz eğer bug'lı değilse. Sonra da vali olarak kullanmak istemiyorsanız valilikten azat edip istediğinizi yapabilirsiniz.

Back
Top Bottom