Evde Gece Modu 1 (SP) [WB]

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Naasıl yani?
Daha ingilizceye uyarlamadim. Modu yabancı froumda en son halini paylaşacğım. Yani çeviriler son sürümde olacak.
 
Best answers
0
Şimdi başladım oynamaya ilk izlenimim olumlu, girişte sola döndüm 2 koltuk bir ama vardı, kıyafetsiz adamlar bir sangın basındalar hareket edeöiyorlar sandıktaki esyaları alıp daldım adamlara, sonra bir c ye basim dedim olan oldu :grin:
Cloth ve demir var bunları nasıl birleştiriyoruz?
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
O c olayını zaten düzenleyeceğim. Ama oyunun son versiyonlarında olur. Cloth clothier'da kıyafet yapmak için kullanılıyor. Demirse hem demir kıafet(şuanda hazırlamadım) hem de silah için kullanılıyor. Örneğin 6 tane demirle 1. seviye balta yapılıyor. Potları kırınca da rastgele bir item düşüyor. İleri versiyonlarda, bir item için gerekli demir sayısını vs belirttireceğim diyaloglarda ki insanlar bilgi alabilsin. Ayrıca tuvaletten kaçış için de bir şeyler ayarlamaya çalışacağım yakın zamanda. Ayrıca mini boss öldürünce kapı açılmasını ayarladım. Paylaştığım linkteki versyonda yok ama. Evi detaylandırıp çeşitli şeyler yapmayı planlıyorım. Şuanda o sandığın olduğu oda hedeflerimden birisi. Yakın zamanda yapacağım. Örneğin koltuğa çıkan merdivenin başına demir botlu lego silahı olan(lego silahlar üçsüz ama çok hızlı)birisini koyacağım.
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Teşekkürler :grin: Diş fırçasını modellemiştim ama ereye gitti bulamadım. Tekrar yapacağım. Tek seferde bütün itemları modelleyip, oyuna aktardıktan sonra geriye çeşitlendirme kalacak. 3, 4. seviye tahta, demir kılıç gibi.Ve gelişmiş craftlar için de gelişmiş kara kılıçlar kalacak.
 

Dracheon

Master Knight
VCNWWBM&BWF&S
Best answers
0
Alfası güzeldi.Türkçe çevirili çıksa güzel olabilir.Konuyu arada bir güncellesen eklediğin özellikleri falan iyi olabilir.
 

RoadWarriror

Master Knight
WBNWWF&S
Best answers
0
hadi kortlcha sana güveniyorum harika bir mod çıkaracaksın :wink: bu arada şu yapay zekada ne gibi yenilikler var modda görmek için sabırsızlanıyorum
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Teşekkürler :grin:
Yapay zeka olarak, örneğin bir odada masa var. Oraya bir merdivenle çıkılıyor. Merdivenin başında iki tane mızraklı var. Birisi sadece üstten, birisi sadece alttan vuruyor. Arkalarındaki koltukta ise 3 tane okçu var. Yani tek tek yapay zekayı ayarlıyorum.
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
double post için özür dilerim. Mutfağın dün yaptığım hali(şuan bitti ve aynı değil):
https://i.hizliresim.com/7yMqMl.jpg
Bugün 1. yatak odasını bitirmeye çalışıyorum. Az kaldı. Sadece detaylar kaldı. Daha sonra 2. yatak odasını bitirecğim. Bu gidişle ekim ortalarında çıkması tahminim doğru oluyor.
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Teşekkürler :grin: şuan ev bitmiş durumda: https://i.hizliresim.com/ByDjBj.jpg
Şuan hedef olarak gelişmiş oyuncakçıya diyalogla wave modu ekleyeceğim. Point kazanıp silah, yoldaş kazanabileceğimiz bir mod.
 

lied

Knight at Arms
Best answers
0
Bu modu biraz daha geliştirirsen süper olur , bu moda odaklan derim , Başarlıar
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Teşekkürler :grin: modun bitmesine çok az kaldı. Sadece wave modunu bitirmem lazım. Entry pointler vasıtasıyla sahneye okçu vs alabileceğimiz kodları yazmak kaldı geriye. Bir de ilerde patch ile trader'ın konuşamlarını getireceğim.
 

lied

Knight at Arms
Best answers
0
Bide resimlerde adamlar hepsi sadece şortlu :grin: onlar oyun sonuna kadar öylemi kalacak yoksa değişecek mi hani başta şortlu sonra tunikli sonra Göçer Zırhlı falan .
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Onların tipini modu çıkardıktan sonra ayarlayacağım. Bayağı modu değiştirdikten ve yeni oyun modları çıkardıktan sonra(wave gibi)tekrar link paylaşacağım. Yani onları robot farzet :grin: Zaten mod bugün çıkacak. Wave modunda okçu spawnlama kodları kaldı bir tek. Sonra hemen linke atacağım.
 

Karakam

Regular
Best answers
0
Dilaren modu gibi bizi oyalayıp sonra da başka bir moda enjekte edeceğim deme de :grin:  (%27 lik kısmı şakadır.
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Bütün özellikleriyle iber moduna çoktan geçirdim. Oyundan kaleleri de kaldırdım. Oyaladığım felan da yok. İber modunda 11 şehir üzeride planlama yapacakken dilarende ülkelerin politikası kısıtlı olacaktı. Aynı zamanda oyunda 6 ülkede 1 kral 1 lord var ve etkisizler. Onun yerine Hannibal gibi ünlü bir komutanın yönettiği bir ordu spawnlattım. Şehirlerin belli bir zamanda bir asker üretme mekanizması avr. %50 si tamamlandı. Yani oyalamış mı oluyorum acaba?