Euro Truck Simulator 2

Favori Aracınız Hangisi ?

• Volvo

Votes: 5 16.1%
  • Mercedes

Votes: 9 29.0%
  • Scaina

Votes: 11 35.5%
  • Daf

Votes: 0 0.0%
  • İveco

Votes: 0 0.0%
  • Renault

Votes: 3 9.7%
  • Man

Votes: 3 9.7%

• Total voters
    31

Users who are viewing this thread

TheMythHunter said:
Kararsiz_Atom said:
Beyler paylaşımları yapmaya başladım , sizlerden de paylaşımlar bekliyorum . Özellikle paylaştığım yamaları indirmenizi tavsiye ederim .

TheMythHunter said:
Hadi bakalım Euro Truck'çılar.Mercedes rampada mı iyi performans gösterir düz yolda mı iniş aşağı mı?.En ucuzuna göre soruyorum.

Ben volvo hariç performans'ında fark edilir değişim olan araç görmedim . Diğerleri nasılsa mercedes de öyledir . Fakat volvo'nun yol tutuşu pek hoşuma gitmiyor .

Tavsiyelere bunuda ekleyebilirsin.Volvo'nun güç bakımından avantajlı olup yol tutuşta ve frenlemede diğerlerinden kötü olduğunu yaz derim ben.

Bir kesinlik içermiyor bunlar , benim görüşlerim .

Ankete katılmak gerekirse ben Mercedes derim . Bence yol tutuşu en iyi araç ve oyunda en hızlı değil de en iyi yol tutuşu olan aracı almanızı öneririm .

Gergin Gergin dolaşırız otobanları dağıtırız :wink: (bu ne la böle )
Efem bana tır dayanmıyor her görev ters döndüğümden ama en uzun dayanan tır %1 hasarla bitirdiğim tır scania olduğundan ona verdim

Evet oyunu aldım direksiyonu alacağıma da karar kılmış sayılırım. Siz hangi direksiyonları kullanıyorsunuz tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar?

Kaç derece açısı? Tırların açısı 900 derece, direksiyonların açısı daha az olunca bir sorun ve zorlukla karşılaşıyor musunuz? :smile:

Big Mike said:
Kaç derece açısı? Tırların açısı 900 derece, direksiyonların açısı daha az olunca bir sorun ve zorlukla karşılaşıyor musunuz? :smile:

Tabii ki benimki eski olduğu için derecesi yüksek değil, ama şu an orta derece bir direksiyon alırsan sıkıntın olmaz.

Ayrıca hassasiyeti kendine göre ayarlarsan, sorun çıkmaz herhalde?

Sanırım çıkmaz, bilmediğim için öğrenmek istiyorum bakınıyorum etrafa. Bir de ben bu modları yükledim gerçek logoları ama olmadı. Yeni oyuna başlayıp denedim tekrar olmadı hala Majestic gözüküyor, yardımcı olabilir misiniz?

courage said:
Yeni yama geliyor yakında, kasma hiç. Çoğu aracın lisansını almışlar.
Peki öyle yapayım madem, ne zaman çıkacak yamam bir bilgi var mı peki?

Big Mike said:
courage said:
Yeni yama geliyor yakında, kasma hiç. Çoğu aracın lisansını almışlar.
Peki öyle yapayım madem, ne zaman çıkacak yamam bir bilgi var mı peki?
Bilgim yok ama bu kadar lisansı aldıklarına göre, satış kitlesi düşmeden piyasaya süreceklerdir.

Flecha said:
courage said:
Flecha said:
Rampaların ustasıyız, Vailant'ın hastasıyız.
Hani bunun telif hakkı? Yaktım çıranı.
Eee şey belirtmeyi unutmuşum sözün orjinal sahibi Courage'dir.
:cool:

Bu şirket işlerine nasıl girmeliyiz, oyuna yeni başladım pek aklımda fikir yok. Oyuna başlangıç, şirket kurma ile ilgili önerileriniz var mı?

Back
Top Bottom