Erozbey Roleplay

Users who are viewing this thread

Oyun projesine liderlik ediyorum. Yani ufak bahane değil. Yabancı lokasyon açmasına açardım fakat ping fazla olacaktı. O yüzden türk lokasyonlu açmayı düşündüm fakat düşünmez olaydım. İlk kez dolandırıldım güzel bir rol ortamı hazırlayalım derken. Kısmet değilmiş. Artık Bannerlord'a kalırsak yaparız birşeyler.

Erozbey said:
Oyun projesine liderlik ediyorum. Yani ufak bahane değil. Yabancı lokasyon açmasına açardım fakat ping fazla olacaktı. O yüzden türk lokasyonlu açmayı düşündüm fakat düşünmez olaydım. İlk kez dolandırıldım güzel bir rol ortamı hazırlayalım derken. Kısmet değilmiş. Artık Bannerlord'a kalırsak yaparız birşeyler.
Ping'i lag olarak anlayan oyuncu sayısı çok fazla, oysa koruma açısından en güvenliler yabancı lokasyon ama warband sunucuları listelerken varsayılan olarak ping üzerinden listeliyor, bu da listede altlarda çıkmasını sağlıyor bu yüzden de pek görünmüyor. Bu sebeple Türk lokasyon tercih etmek daha mantıklı evet. Neyse, bu da bir tecrübe olsun 100 lirayla ne onlar zengin olur ne sen fakirleşirsin ama karakter, onur, gurur, dürüstlük, hak gibi bir çok kavramdan onların kayıpları olur.

Warband için roleplay sunucusu açmak ayrı bi' zor, yönetmek ayrı bi' zor.
Karşı karşıya olunan kitleyi gördükçe harcadığın paraya ve zamana acıyorsun, o yüzden kesinlikle hak veriyorum.

Geçen yaz planladığım projeyi gerçekleştirmeye yönelik fırsatım oldu, maalesef insanların dilekleri farklı yönde.
Kimsenin rol beklentisi içerisinde olduğunu düşünmüyorum, forumda 10-20 kişi var maksimum bu şekilde talebi olan.

Farklı projelere yönlenmen mantıklı, umarım gerçekleştirirsin.

Montesquieu said:
Warband için roleplay sunucusu açmak ayrı bi' zor, yönetmek ayrı bi' zor.
Karşı karşıya olunan kitleyi gördükçe harcadığın paraya ve zamana acıyorsun, o yüzden kesinlikle hak veriyorum.

Geçen yaz planladığım projeyi gerçekleştirmeye yönelik fırsatım oldu, maalesef insanların dilekleri farklı yönde.
Kimsenin rol beklentisi içerisinde olduğunu düşünmüyorum, forumda 10-20 kişi var maksimum bu şekilde talebi olan.

Farklı projelere yönlenmen mantıklı, umarım gerçekleştirirsin.

Back
Top Bottom