Epic Store Üzerinden Beta Denemesi Başlayacak Mı ? Epic Store Başlatıcısında Sorun.

Users who are viewing this thread

CptZack

Recruit
Öncelikle iyi forumlar herkese. Ben oyunu Epic üzerinden aldım hem indirimli olması hemde şirkete daha yüksek pay bırakması sebebi ile son zamanlarda o platformu kullanıyorum. Gayette verimli geçiyor. Ancak sorum şu ki bu platformda Steam'de olduğu gibi Beta sürecine oyun girecek mi yoksa bu platformda beta olmayacak mı hiç ?
Ayrıca bir diğer sorunumda şu; oyunu kütüphanemden tıklayınca aşağıdaki linkteki gibi bir hata alıyorum. Dosyalara girip bin dosyanın içindeki oyunun başlatıcısı ile başlatabiliyorum sadece. Orada da şöyle bir sorun var oyunu ne kadar oynarsam oynayayım oynama sürem hiç yükselmiyor. Sanki oyunu aldığımdan beri hiç oynamamışım gibi. Küçük bir detay ancak can sıkıcı oluyor. Bu konuda bilgilendirme alabilir miyim acaba ?
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Oyunun açılmama sorununu bilmiyorum. Ancak beta hizmeti şu anlık sadece Steam de mevcut. Ne zaman epic games bu hizmeti sunar meçhul.

oyunu ne kadar oynarsam oynayayım oynama sürem hiç yükselmiyor.
@Lamkrin diğerlerinin cevabını vermiş ben de bunu vereyim: Kütüphanenizde oyunun altındaki 3 nokta işaretine tıklayın altında kaç saat oynadığınız gözükür.
Beta sistemi henüz Epic'de yok diye biliyorum. Muhtemelen bu sistem Epic'e gelene kadar betaları alamayacaksınız. Zaten hata v.b şeyleri geri-bildirim yapmayacaksanız çok da gerekli değil, hem betalar biraz daha az stabil olur. İyi forumlar... :smile:

@Lamkrin diğerlerinin cevabını vermiş ben de bunu vereyim: Kütüphanenizde oyunun altındaki 3 nokta işaretine tıklayın altında kaç saat oynadığınız gözükür.
Beta sistemi henüz Epic'de yok diye biliyorum. Muhtemelen bu sistem Epic'e gelene kadar betaları alamayacaksınız. Zaten hata v.b şeyleri geri-bildirim yapmayacaksanız çok da gerekli değil, hem betalar biraz daha az stabil olur. İyi forumlar... :smile:
Öncelikle teşekkür ederim :smile: Epic Store'da üç noktaya tıklayarak açtığımda 20 dakika yazıyor. Ancak oynama sürem yüz saatten fazladır. Bunu demek istedim.
Beta sistemi ise yani en azından oyunu yüklerken seçenek verseler işte stabil oyun ve beta oyun olsa. İstediğimizi indirip girsek daha iyi olur gibi. TaleWorlds'e bug ve glitch bildirimi yapıyorum elimden geldiğince. Bu oyunun son sürümünü görmek istiyorum :smile:
İyi forumlar.

Öncelikle teşekkür ederim :smile: Epic Store'da üç noktaya tıklayarak açtığımda 20 dakika yazıyor. Ancak oynama sürem yüz saatten fazladır. Bunu demek istedim.
Beta sistemi ise yani en azından oyunu yüklerken seçenek verseler işte stabil oyun ve beta oyun olsa. İstediğimizi indirip girsek daha iyi olur gibi. TaleWorlds'e bug ve glitch bildirimi yapıyorum elimden geldiğince. Bu oyunun son sürümünü görmek istiyorum :smile:
İyi forumlar.
Öncelikle bir şey değil :smile: 20 dakika yazması ilginçmiş. Belki çevrimdışıyken oynamış olabilirsiniz. Aslında Epic Store'da da ek paket satın alma kısmına o tarz bir şey eklenebilir belki yetkililere bir bildirmek lazım. @MArdA TaleWorlds

Back
Top Bottom