Need More Info Epic Games'ten aldığım oyunum Steam API olmadığı için oyun açılamıyor diyor.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.5.253011
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

ChangeS4

Recruit
Merhaba arkadaşlar,

Epic Games Store'dan aldığım oyunumun kurulumunu yaptım ve launcherini başlattım. Herşey yolunda ilerlerken SP'da oyunu başlatmayı denediğimde şu hatayı alıyorum. Ardından "Tamam" dediğimde Epic Games Store tekrar açılıp ana sayfasına geliyor. Herhangi bir önerisi tavsiyesi olan var mıdır?

Aynı sorunu yaşıyorum. Çözen çıkar umarım. Bugün gelen 2.15 gblik güncellemeden sonra oldu. Oyun sürümüm 1.5.5.253011.

Last edited:
Такая же проблема. Из России. Купил игру 31.12.2020. После первой же битвы - вылетало с ошибкой. После обновления - вообще на старте требует Steam API

büssürü forum ve şikayet kısmına düştü acıklama gelmedi ne zaman düzelir ek güncelememi gelicek lütfen acıklama yaparmısınız. epic games üzerinden kimse giremiyor

büssürü forum ve şikayet kısmına düştü acıklama gelmedi ne zaman düzelir ek güncelememi gelicek lütfen acıklama yaparmısınız. epic games üzerinden kimse giremiyor
Yılbaşı tatili nedeniye 4 gün sonraya bile sarkabilir. Şüpheliyim. Umarım bi fix yayınlanır bugün. Kimse giremiyorsa büyük problem :neutral:

Yılbaşı tatili nedeniye 4 gün sonraya bile sarkabilir. Şüpheliyim. Umarım bi fix yayınlanır bugün. Kimse giremiyorsa büyük problem :neutral:
milletin para verip aldıgı oyun soruna bak ya valla delircem komik tarafı işten geldim heyacanlı bir şekilde oturdum baktım güncelleme gelmiş neyse dedik bekleriz,, telefona girdim baktım inmiş sevindim oturdum sonrada hata dedim vay ** ne bahsızım

milletin para verip aldıgı oyun soruna bak ya valla delircem komik tarafı işten geldim heyacanlı bir şekilde oturdum baktım güncelleme gelmiş neyse dedik bekleriz,, telefona girdim baktım inmiş sevindim oturdum sonrada hata dedim vay ** ne bahsızım
Kesinlikle katılıyorum. Bir iki özellik düzelene kadar oynamama kararı almıştım. Baktım 2gb güncelleme. Dedim koca güncellemenin içinde benim memnun olmadığım şeyleri de düzeltmişlerdir belki. Fakat oyuna giremedim bile :???:

Aynen. İşin kötü yanı da ne bir açıklama var ne bir düzeltme.

Такая же проблема. Из России. Купил игру 31.12.2020. После первой же битвы - вылетало с ошибкой. После обновления - вообще на старте требует Steam API
У нас есть такая же проблема,ждём
ответа.

Korsan bir .dll dosyası kullanarak geçici bir çözüm buldum, ancak kullanmak ya da kullanmamak - kendiniz karar verin:
genel olarak, Epic Games'ten satın alınan bir oyunla aynı sorunu yaşayan, "Steam API başlatılamıyor" diye yemin eden, geliştirme düzeltilene kadar geçici bir çözüm buldum:
Yaptığım şey - torrenti korsan 1.5.6'ya indirdim - tabii ki 40+ konserin hepsini indirmedim, sadece 600 kilobaytlık steam_api64.dll dosyasını ve oyun klasörünü indirmek için tıkladım (örneğin C: \ Program Files \ Epic Games \ Chickadee \ bin \ Win64_Shipping_Client ) orijinal dosyayı steam_api64.dll olarak steam_api64.dll.orig olarak yeniden adlandırdı ve indirilen korsan dosyayı oraya kopyaladı ve çalıştı
Her ihtimale karşı, bu korsan .dll dosyasını 7 günlüğüne buraya koyun: https://dropmefiles.com/G1lT5
Tabii ki dürüstçe satın alınmış bir oyunu hacklemek komik, ama ne yapmalıyım, 31 Aralık'ta bu pervazı çabucak düzelteceklerinden şüpheliyim

Rus forumunda aynı probleme R1919 adlı kullanıcı bu şekilde bir mesaj bırakmış denemeye çekindim açıkçası.

EDİT: Çözümü denedim. Oyun açıldı. Bunun bi sakıncası yoktur umarım. Geçici olarak bu çözümü kullanıyorum maalesef. Her ihtimale karşı orjinal steam_api64.dll dosyasının yedeğini alın bence.

Last edited:
Merhaba, geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunla hala karşılaşıyor musunuz?

Back
Top Bottom