Resolved Epic Games başlatıcısından satın aldığım Bannerlord açılmıyor.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.4.248410
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
epic gamesten oyunu aldım doğruladım internetteki her şeyi denedim ama bir türlü oyun açılmıyor ne yapacağım bilmiyorum

15 dakika içinde yardımcı olan biri olmazsa oyunu iade edeceğim. türklerin çıkardığı oyun, destek olalım diyoruz ama korsan oyun indirmiş gibi internette çözüm arıyoruz.

Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi?
Belgelerim altındaki oyun klasöründeki Configs klasörünü yedekledikten sonra silip tekrar oyunu açmayı denediniz mi?

oyunu yukledım ve lancuher ekranına playe bastığımda epic gamese geri atıyor oyun açılmıyor fakat oyun çalışıyor.

Merhaba oyunu yeni satın aldım fakat aynı sorun bende var ne yaptıysam düzelmedi. oyunu calıstır dıyorum oyun baslamıyor gorev yonetıcısınde acık gorunuyor. tamamen hayal kırıklıgı lutfen bu konuda bana yardım edınız.

ARKADAŞLAR SORUNU ÇÖZDÜM . NVİDİA EKRAN KARTI KULLANIYORUM . GEFORCE EXPERİENCE İNDİRDİM DAHA SONRA OYUNLA EKRAN KARTINI OPTİMİZE ETTİM VE SORUN ÇÖZÜLDÜ . UMARIM İŞİNİZE YARAR SAYGILAR .

epicgames aldığım bannerlord oyunu d3d hatası ile oyundan atıyor önceden böyle birşey olmuyordu dosyaları doğrula yapıyorum ama genede olmuyor belli bir sonra gene aynı hata ile oyundan atıyor bununla ilgili hiç bir çözüm bualmadım yardımcı olurmusunuz herhangı bir modda kullanmıyorum

Back
Top Bottom