In Progress Epic games 1.5.10 Sürümü ve 1.5.9 sürümünde krallığıma hiçbir ülkenin savaş açmıyor olması

Users who are viewing this thread

Version number
1.5.9.268958
Branch
Beta
Modded/unmodded
No, I didn't use any mods.
Özet :merhaba 1.5.9 sürümü epic games üzerinden oynuyorum krallık kurdum ve oyun süresiyle 4 yıl geçti batanyalılardan 1 şehir ve 1 kale aldım 4 yıldır kimse bana savaş açmadı klan seviyem 5 3 klan birligim var garnizonlarımdada asker var kendi aralarında savaşıyorlar örneğin batanyalılar sürekli sturgiyalılarla savaşıyor arada batı ile savaşıyor fakat bana hiçbir ülke savaş açmıyor 1.5.10 sürümünde belki düzelir diye güncelleyecektim fakat epic gamese gelmemiş galiba
Nasıl Yeniden Üretilir :
Hile kullandınız mı ve öyleyse :evet alt + " tuşu ile altın ve asker aldım oyun başında çok degil ama
Sahne Adı (ilgiliyse):
Medya (Ekran Görüntüleri ve Video):
Bilgisayar Özellikleri :
İŞLETİM SİSTEMİ:windows10 pro
GPU:nvidia geforce 1660ti
GPU Sürücü Sürümü:
İŞLEMCİ:ryzen7 4800h
VERİ DEPOSU:
Anakart:
Depolama Aygıtı (HDD / SSD):512gb

Save dosyasını bize iletebilir misiniz? upload.taleworlds.com sayfası üzerinden dosyayı iletebilirsiniz. Lütfen açıklama kısmına kullanıcı adınız ve bu sayfanın bağlantısını da ekleyin. Yoksa hangi dosyanın sizden geldiğini bulamayız.
Epic üzerinde beta sürümü açamadığımız için 1.5.10 beta'dan çıkmadan gelemeyecek Epic'e maalesef.

Back
Top Bottom