Envanterde Malzemelerin Geç Yüklenmesi

Users who are viewing this thread

1-Savaşa girdiğim at ve karakter gözükmüyor atdan iniyorum at gözüküyor karakter gözükmüyor.
2-Envantere tıklıyorum eşyalar yavaş yükleniyor.
3-Köylere geliyorum sağ üste köyün eşrafları yüklenmiyor çözemedim bir türlü
Aşağıdaki Fotoğraflara bakabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim.
Bu arada Ekrankartım güncel.Ssdye Yüklü Oyun.Daha Öncesinde Böyle Bir Sorun Yoktu.Ne yaptıysam beceremedim

1-Savaşa girdiğim at ve karakter gözükmüyor atdan iniyorum at gözüküyor karakter gözükmüyor.
Bu arada Ekrankartım güncel.Ssdye Yüklü Oyun.Daha Öncesinde Böyle Bir Sorun Yoktu.Ne yaptıysam beceremedim

Bende yaşıyorum bu problemi

Bende de aynı sıkıntı mevcut

Birde saygıdeğer dostlarım birşey soracağım sizde loading süreleri uzadı mı ilk gün yamasına göre bende de öyle bir problem oluştu.

Açıkçası arkadaşlar ben hile ile oynuyordum.Kan Davası Gorevı bugda kalmıştı görevi yapamıyordum.ilk başladım save dosyasında yoktu böyle bı sorun yoktu dırek yuklenıyordu neyse dedım tüm save dosyasını silip tekrardan başladım hilesiz dosyalar geç yükleniyor oyunda yavaş açılıyor güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Birde saygıdeğer dostlarım birşey soracağım sizde loading süreleri uzadı mı ilk gün yamasına göre bende de öyle bir problem oluştu.
uzadı ama şöyle bir şey oldu. ilk girdiğim de haritada da kasmaya başladı, ilk loadingler uzun bekliyor sonra hızlanıyor. ram'e alma, sonra oradan çağırma gibi bir şeyler var galiba. o ilk ram'e alma olayı kasmaya başladı..

Bu sorunların oyunun nerede kurulduğu ile alakalı olduğunu düşünüyorum. SSD kullanıyor iseniz oyunu SSD'ye yükleyin çok fark ediyor. HDD'de çok daha yavaş yükleniyor interiorlar ve envanterdeki itemlar. Ama tabi, erken erişim hali ile de bir alakası olabilir ama pek sanmam.

Bu sorunların oyunun nerede kurulduğu ile alakalı olduğunu düşünüyorum. SSD kullanıyor iseniz oyunu SSD'ye yükleyin çok fark ediyor. HDD'de çok daha yavaş yükleniyor interiorlar ve envanterdeki itemlar. Ama tabi, erken erişim hali ile de bir alakası olabilir ama pek sanmam.
Geforge Now dan oynuyorum hocam donanımla bir alakası yok bu durumun daha earlyde olduğu için optimize problemleri var

Back
Top Bottom