En Sevdiğiniz Film/Dizi Replikleri

Users who are viewing this thread

Baktım böyle bir başlık yok açayım dedim  :razz:

İlk ben başlayayım.

LOTR Extended son film Isengard'da Theoden'in Saruman'a söylediği söz.

Théoden: "We shall have peace… when you answer for the burning of the Westfold, and the children that lie dead there. We shall have peace, when the lives of the soldiers, whose bodies were hewn even as they lay dead against the gates of the Hornburg, are avenged! When you hang from a gibbet for the sport of your own crows… we shall have peace."

LOTR serisi 2. filminde Miğfer Dibi'nde İsengard saldırısına hazırlanırken Theoden'in söylediği ufak bir söz :

Peki atla binicisi nerede... Öten o boru nerde... Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler, günler batıdan battı bile, Tepelerin ardından; gölgeler içine,nasil bu hale geldik!

Davy Jones'un esirleri mürettebata davet etmesi

Ölümden korkuyor musun?
Ya karanlık derinliklerden korkuyor musun?
Taksiratın ortaya çıkıcak , tüm günahların cezalandırılıcak.
Ama sana bir kaçış önerebilirim.
Mürettebat olarak tam 100 yıl
Hizmet edicek misin ?

:smile:

"I am gonna make him an offer, that he can not refuse"

Godfather serisinde ailenin unutulmayan,yılların eskimesine kafa tutan ve çoğu zamanda filimde kafa kıran sahnedir hocam...Filmi ilk izlediğimdeki,at kafa kesme olayıyla tanıştım,böyle gitti...Hatta bazı filmlerde ekstradan filme eklendiiyle karşılaştım,bir anı,ortak bir miras gibi...

bakınız: Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım. Marlon brando...Lan bi insan bi role bu kadar mı yakışır?

Bu arada,diyalog değilde replik yaz başlığa  :razz:

45 yaşında da Adile de hanım pek de kartlaşmış .Sizden ala çirkef olmaz bey kızı size kalmaz, hadi ordan Sufiye de hanım agzını yırtarım  hop hop… :grin: bunu izlemeyen mutlaka izlesin  :lol: :lol:

-"Düşmanlarının karşısında korkusuz ol, cesur ve başın dik olursa Tanrı seni sever, her zaman gerçekleri söyle her zaman! Canın Pahasına! Yardıma ihtiyacı olanları koru, kötülük yapma, yeminin bu olsun, (tokat) ve her zaman bu tokat gibi hatırla!..."

Rahip :

-"KALK ŞÖVALYE İBELİN BARONU!"

-Kingdom Of Heaven-

khazid hae said:
Ben onlar gibi değilim.Ben Selahattin'im.(I'm Saladin)
Kingdom of Heaven
Allah belamı versin bunu yazacaktım  :grin:.
Ben Selahaddin'im Selahaddin.(I'm Saladin)
Vede yine kingdom of heavenden Selahaddin 200000 kişilik bir orduyla kudüse yaklaşır bunu gören prenses camdan bakar ve ''Saladin'' der  :grin:
Bide **** Of var
Sonra LOTR'dan Aragornun Elf okçularına verdiği şu emir harooo diye bağırıyordu :smile:

John Connor - You think you're human?
Marcus Wright - I am human
Marcus Wright - neeeeeeoooooooo neeeeeeeeooooo nooooooooo oaoaağğağağağğğğğğğğğğğğğğ
Terminator Salvation

iyi vurmuştu o zaman john connor'u sktir edip marcus'cuğuma tam desdek vermeye karar vermiştim ama senarist yine ibne cıktı naparsın

Back
Top Bottom