En İyi Alay Anketi

En İyi Alay Sizce Hangisi ?

• 53rd

Votes: 5 7.2%
  • 47th

Votes: 0 0.0%
  • 42nd

Votes: 3 4.3%
  • 57th

Votes: 6 8.7%
  • 82nd

Votes: 9 13.0%
  • 88th

Votes: 18 26.1%
  • 10th

• 67th

• 12th

• 40th

Votes: 0 0.0%
  • 96th

Votes: 4 5.8%
  • 49th

Votes: 9 13.0%
  • Nr3

Votes: 6 8.7%

• Total voters
    69

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Hemre

Master Knight
En iyi alay sizce hangisi arkadaşlar ?
https://steamcommunity.com/profiles/76561198121879802/

en iyi alay oylama ile mi seçiliyor :grin: LOL en kalabalık olan alay oylamayı kazanır ama asıl gerçek sonuç sahalarda verilir :grin:

Tr nin en iyi alayı ve avrupanın en iyi 7.alayı 88th bu arada oylamaya "BİLEREK" yazmadıgını anlamak için salak olmak gerekiyor :grin:

Luz1kA said:
Tr nin en iyi alayı ve avrupanın en iyi 7.alayı 88th bu arada oylamaya "BİLEREK" yazmadıgını anlamak için salak olmak gerekiyor :grin:
Ekledim ayıpsın luz1ka  :mrgreen:

Hemre said:
Luz1kA said:
Ekledim ayıpsın luz1ka  :mrgreen:

burada hangi alay kazanırsa kazansın boş bi oylama gibi en sevilen alay diye açsan bişey demem ama en iyi alayı böyle seçemeyiz

haters gonna hate

Avrupanın 7. Türkiyenin ise 1. en iyi takımıyız. Bizden başka en iyi olduğunu düşünen alaylara da gönderilen davetler ne yazık ki geri dönmüyor(!1)

Böyle bir şeyin bu aralar olması gerçekten çok saçma, yani örnek verelim.

Türk ortamının en iyi ve güç açısından dikkat çeken alay 88nci Alay, fakat yönetimsel sistem açısından 82nci Alay üstüne Avrupa'da yok.
57nci Alay'da Kalabalık olmak açısından güzel, 12nci Alay ise SS rütbeleri kullanıyor.. Bla bla bla.. Yahu bunlar evet doğru ve gerçek ama bunları bir kenara bırakın.

Yani şunu söylemek istiyorum, bu yukarıda belirttiğim veya sizin anket üzerinde belirtmiş üzere olduğunuz topluluklar sadece forumda daha fazla oy almak için hırs yapıp ve forumda olay çıkartıp en fazla oy almak için elinden geleni yapacak veya burada benim de şu yukarıda yazmış olduğuma geri yanıt yapılarak, boş ve uzatılan gereksiz ve anlamsız bir tartışma boyutuna çevirebilir.

En iyi alay nedir biliyor musunuz? Türk ortamında bulunup, yabancıların dikkatini çeken ve bu ortamı temsil edenlere denir, bir şekilde bunu başaran toplulukların varlığını görmek beni sevindiriyor, fakat kendi ekseni çevresinde dönen toplulukları gördükçe işte buna üzülüyorum, fakat en önemlisi sizlerin kendinizi en iyi nerede hissediyorsanız orası en iyi alayınız olmasıdır..En iyisi bulunduğunuz ve sadık olduğunuz alaydır.

Haydi ben kaçtım :smile:

[quote author=General
En iyi alay nedir biliyor musunuz? Türk ortamında bulunup, yabancıların dikkatini çeken ve bu ortamı temsil edenlere denir, bir şekilde bunu başaran toplulukların varlığını görmek beni sevindiriyor, fakat kendi ekseni çevresinde dönen toplulukları gördükçe işte buna üzülüyorum, fakat en önemlisi sizlerin kendinizi en iyi nerede hissediyorsanız orası en iyi alayınız olmasıdır..En iyisi bulunduğunuz ve sadık olduğunuz alaydır.

Haydi ben kaçtım :smile:
[/quote]

Teşekkürler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom