En Çok Güldüğünüz Türk Komedyen kim?

Ençok Güldüğünüz Komedyen kim?

• Cem Yılmaz

Votes: 12 57.1%
  • Tolga Çevik

Votes: 7 33.3%
  • Şahan Gökbakar

Votes: 2 9.5%

• Total voters
    21

Users who are viewing this thread

"Re: En Çok Güldüğünüz Türk Komedyen kim?" Tekil soru bir isim vereceğiz herhalde.

Yalnızca en çok güldüğüm değil aynı zamanda en sevdiğim komedyendir

cem yılmaz.

Yani düşününce kıyaslamak pek mümkün gelmiyor benim için, mesela örnek vermek gerekirse Yetenek sizsiniz zamanında Atalay Demirci'ye fazlasıyla gülmüştüm, sonrasında açıp tekrar izleyince o kadarda komik gelmedi bana onun dışında Kel Alaka'da tam bir rezaletti, Cem Yılmaz'ın bir çok stand up gösterisi efsanedir, tekrar tekrar açar izlerim, gülerim de ancak filmlerindeki espiriler için aynı yorumu yapamayacağım, çoğu filmini severim ama izlerken gülmem, ancak konuları ve tiplemeleri hoşuma gittiği için filmlerini hep izlemişimdir. Şahan Gökbakar'ı taa Dikkat Şahan Çıkabilir zamanından takip eden biriyimdir, o zamanda tiplemelerine gülerdim, filmlerinde de aynı şekilde bugün hala izleyip gülerim. Ata Demirer için, 2 stand up gösterisini izlemiştim ismi tek kişilik şov muydu neydi hatırlamıyorum, ikisinde de çok gülmüştüm, avrupa yakası döneminde de gülerdim. Yani şimdi bu soruya net bir cevap vermek zor, çünkü yukarda bahsettiğim 4 kişide aynı anda aynı miktarda gösteri yapmıyorlar, ayrıca hepsinin alanı farklı, şimdi belki Cem Yılmaz, Atalay Demirci ve Ata Demirer stand up gösterisinde karşılaştırılabilir ancak, Atalay Demirci'nin Cem Yılmaz kadar tecrübesi, Ata Demirer'in ise Cem Yılmaz kadar fazla şovu yok, bu nedenle karşılaştırma yapmak zor bence.

Cem Yılmaz ve Tolga Çevik ikilisini aynı anda görmek isterdim... Demiyorum gördük, Cem bey Eniştenin ırzına geçti, programı üstüne yaptı gitti. Canım Tolga'm söz istiyor orada masum masum  :roll:. (Tolgshow 2. bölüm)

Şahan benim için üstü çizilmiş bir karakterdir artık. Özellikle espri anlayışı ince olanlar için küfürlü hırbolu filmler puan kaybıdır. Eski bir kaç gösterisine hala gülerim ama.

Back
Top Bottom