Eksik Asker Komut Sistemi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

PrinceTheon

Recruit
Bildiğiniz üzere F1-F2-F3 tuşları sayesinde savaş alanında ordumuza talimatlar verebiliyoruz.Fakat oynadığım bir Warband versiyonunda komut bölümünde ikili sıra ol, üçlü sıra ol, ben emir verene kadar ateş etme gibi komutlar vardı.Yaylar çekili bekletebiliyordum, bu konumda kal deyince tek sıra halinde geniş bir alana yayılmak yerine ikili, üçlü sıra ol diyerek asker bütünlüğünü sağlayabiliyordum.Anlattığım şeyi bilen var mı ? Varsa hangi versiyonunda bu özellikler vardı ve niye kaldırıldı ? Veya böyle bir mod varsa önerebilir misiniz ?  :roll:

Dickplomacy modunda bu özellikler var galiba. Fakat ben beğenmedim.  Oyun dengesini alt üst ediyor.
Nornalde kergot atlı okçular dümdüz piyadelerin üstüne koşarken modu kurunca gerçekten etraflarında daire çizmeye çalışıyor.  Sonra rodoklar zaten düz alanda zayıfken patates oluyolar.
Bu mod aynı zamanda bazı **** :fruity: :fruity: yapmanı sağlar. Genelevdr acabiliyosun galiba. Native savesini çalıştırabiliyor olması lazım

Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Sanıyorum bahsettiğin ateş ve kılıç idi. Benzer modlar var. Diplomacy 4.Litdum gibi. Steam Workshop üzerinden bulabilirsin.

Çok teşekkürler  :grin:

kalradyafatihi said:
Dickplomacy modunda bu özellikler var galiba. Fakat ben beğenmedim.  Oyun dengesini alt üst ediyor.
Nornalde kergot atlı okçular dümdüz piyadelerin üstüne koşarken modu kurunca gerçekten etraflarında daire çizmeye çalışıyor.  Sonra rodoklar zaten düz alanda zayıfken patates oluyolar.
Bu mod aynı zamanda bazı **** :fruity: :fruity: yapmanı sağlar. Genelevdr acabiliyosun galiba. Native savesini çalıştırabiliyor olması lazım

Çok teşekkürler konuyu kitliyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom