Eklenilmesi gereken bazı özellikler

Users who are viewing this thread

Tüm krallıkların yönetim stili aynı farklılık gelmesi gerek.Ben batanyalılarla oynarken de kuzaitlerle oynarken de aynı politik özellikleri ve savaş stillerini kullanmamalıyım.Sadece asker stili farklı devletlerin.Davranış olarak hepsi bir birinin aynısı.

Paralı askerlikten kastı kiralık ordu sanırım. Bir krallık adına birliğin ile savaşıp para almak Warband'da var ama birey olarak bir orduya dahil olup savaşmak sadece mod ile var.
Aynen öyle. Warband da ordumuz için savaşacak ordu arıyoruz diyor ancak bize para vermiyor ki.

Aynen öyle. Warband da ordumuz için savaşacak ordu arıyoruz diyor ancak bize para vermiyor ki.
İşte o kadar az para veriyor ki gözümüz bile fatketmiyor :grin: hatırlamıyorum ama haftalık 50 100 dinar bir şey veriyordu. Sözleşmen bitince de tekrar istersen yeniliyordu.Ordun büyükse azıcık daha fazla para veriyorlardı.
0.808 de ki Çapulcu öldür grup başına 10 20 dinar para vereyim görevleri bile daha kazançlı :grin:

Ragnarın dediği gibi , sadece bir kez savaşmak için bize teklif gelecek, krallığın bir lordu olmayacağız.
Normalde de zaten krallığın bir lordu olmuyorsunuz herhangi bir yerde hak iddia edemiyorsunuz o yüzden çok işlevsiz ve kimsenin olmak, uğraşmak istemeyeceği bir şey oluyordu.
Biraz daha yaptığımıza değecek bir şey olmalı yoksa ben hem azıcık para alacağım hem haritada bir sürü düşmanımdan kaçmak zorunda kalabileceğim.. Saçma oluyor. Dediğiniz gibi iyi miktarda para alıp sadece bir kerelik savaşmak daha iyi.

Back
Top Bottom