• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Ekibimiz İçin Arkadaş Arıyoruz

Users who are viewing this thread

The Sultan

Knight
WBNWVCWF&SM&B
6-2-knight-free-png-image.png
Ekibimiz İçin Arkadaş Arıyoruz

Irlanda'da çalışan bir Cerrah'ım. Yazılıma olan ilgim sebebiyle bir kaç yıl içinde oyun ve programlama üzerine Türkiye'de bir stüdyo kurmayı düşünüyorum. Şu anda öğreci olan veya mezun olmuş ama ufak projelerle ilgilenen arkadaşlarla Bannerlord, Skyrim vb oyunlara modlama ve mobil app yapacak bir takım kurmak istiyorum. Şu anda maaş olmayacak. Daha çok birbirimizi tanımak ve kendimizi geliştirmek amacıyla bir ekip kuracağız. Ancak ileride stüdyomuzu açtığımızda işe alım için bu arkadaşlara öncelik verilecek. C#, C++, blender, unreal engine, unity, web design vb alanlara ilginiz varsa iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum aşamasında gerekli olan programları veya oyunları alamamanız durumunda biz yardımcı olacağız. Örnek olarak Bannerlord'a bir mod yaparken ihtiyacınız olan bir program ücretli ve siz bunları karşılayamıyorsanız, oyunu da programı da karşılayamayan arkadaşlarımıza ücretsiz sağlayacağız.
 
Top Bottom