e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

İlk Tweet geldi:

güzel bir haber ama kendi kültürümüzü oluşturabilme olmasını isterdim, bilmiyorum belki eklerler ama warband da modla oluyodu.

Not: Bu arada sneak peek olayı on numara olmuş :grin:

Last edited:
Dün Bannerlord'da ilk kez krallık ilan edebilmek kısmet oldu ama ben bu kültür seçme olayını 1.4.1'de gördüm. Cahilliğime verin ama krallık yaratma kısmı daha mı detaylandırılacakmış yoksa yeni bir arayüz mü eklemişler pek anlayamadım?
yeni ui dediği bu işte kültür seçme bide oto savaşları dengesini ele almışlar.

Sözde güncelleme notlarını çevirisini paylaşacaklardı. Uzun zaman sonra baktım ki hala bir değişiklik yok. Verdiğim paraya acıdım resmen. Döviz kuru sağolsun sürekli yabancı forumdalar burayla ilgilnen yok kendin pişir kendin ye tabi yersen.!

Sözde güncelleme notlarını çevirisini paylaşacaklardı. Uzun zaman sonra baktım ki hala bir değişiklik yok. Verdiğim paraya acıdım resmen. Döviz kuru sağolsun sürekli yabancı forumdalar burayla ilgilnen yok kendin pişir kendin ye tabi yersen.!
Oyuncuların %95-96dan fazlası yabancı forumda olduğu için olabilir mi?

Flaming
Vay canına 95/96 hımm direk bir muhalefet çıktı mantar gibi. lan bu Türk yapımı bir oyun en başta simgesel olarak bile Türkçe olması lazım bir çok şey kaldı ki mod. haftalar önce ilgilenicez gibisinden bir şey yazdı ve sonuç hüsran. Sende hala bunu savunuyorsun. Bitmediniz.

Vay canına 95/96 hımm direk bir muhalefet çıktı mantar gibi. lan bu Türk yapımı bir oyun en başta simgesel olarak bile Türkçe olması lazım bir çok şey kaldı ki mod. haftalar önce ilgilenicez gibisinden bir şey yazdı ve sonuç hüsran. Sende hala bunu savunuyorsun. Bitmediniz.
zaten türkçe çeviriyi paylaşacaklar konuları okumayıp burda boş boş konuşuyosun

Malesef belki 95-96dan da fazla, sırf bugün ing forumda açılan konu sayısı 25 iken Türkçe forumda bırak açılan konuyu, önceki günlerde açılmış konulara bile sadece 15 cevap yazılmış. Gerçi ben kime laf anlatıyorum ki..

Dün 3.2GB güncelleme geldi. Şu an itibariyle 748MB ek güncelleme geldi. Şu an gelenin içeriğini bilen var mı?

Bende de ilk 4.7 GB indirdi. Bir süre sonra 1.2 GB daha indirdi. Yani anlam veremiyorum Odyssey ile aynı boyutta ama birisi gamingin lütfu diğeri cezası gibi olmaya başladı. Yahu Warband 500 MB bişeydi Bannerlord 70GB ama gürcü hamsisi gibi el insaf yahu.

Şu kafa yapısından ne zaman kurtulacaksınız acaba? Oyunun Türk yapımı olması ürünün Ticari olduğu gerçeğini değiştirmez. Warbandın Tr de ki satışları %10 seviyelerinde bile değildi. Türkler kendi oyunlarına sahip çıkmamışken yapımcılardan aynı hassasiyeti beklemek ne kadar saçma. oyunun erken erişimdeTürkçe çıkması bile bir lütuf anlayın artık.

Last edited:
Flaming
Dostum bu devlet eliyle yapılan milliyetçi bir şirket değil, sen bir şirket kur ve ihracat yapmaya başla anlayacağına eminim, türkçe forumda türkçe yayınlamaları gereklimiydi EVET, ancak bunun için herşeyi çöpe atmak HAYIR, yahu kardeşim adam zorunda değil ala ala adam satışını ihracatını düşünür, ayrıca unuttuğunuz durum oyunun tam sürümüne daha çok var siz o parayı vererek geliştirilen bir oyunda çıkan tüm sorunları kabul ederek alıyorsunuz EARLYACCESS budur bir şey söylemeye hakkınız yok... Şunu anlayın artık tam sürüm çıkmadan erken erişim bir oyundaki hataları ve ya ilgilenmediklerine diyebileceğiniz bir şey yokkkkk, almayın akrdeşim ozaman ne abarttınız yahu ! Şunuda anlamıyorsunuz, bu hikayeli bir oyu ndeğil yani 7-8 saat sonra bitirip bir köşeye atmıyorsunuz, nispeten açık dünyalı, RPG ve ARPG'yi bir araya toplayan ilk çıktığında türünü öncülük eden bir oyun yaniiii 150 TL'ye 8 saat değil benim gibi 200-300 saat oynuyorsunuz en az. Basit matematikle bölündüğünde ben gayet paramın karşılığını aldığımı düşünüyorum ve tam sürümde daha çok oynayacağım, sadece muhalefet olmaya çalışmayın MANTIKSIZ OLUYORSUNUZ ÇÜNKİ....

1.4.1 beta idim. Şimdi 1.4.2 betaya geçiş yapıyorum 6 gb güncelleme gelmiş. Oyunu bir süreliğine bıraktım. Toparlayana kadar da böyle devam edeceğim.

Flaming
Dostum bu devlet eliyle yapılan milliyetçi bir şirket değil, sen bir şirket kur ve ihracat yapmaya başla anlayacağına eminim, türkçe forumda türkçe yayınlamaları gereklimiydi EVET, ancak bunun için herşeyi çöpe atmak HAYIR, yahu kardeşim adam zorunda değil ala ala adam satışını ihracatını düşünür, ayrıca unuttuğunuz durum oyunun tam sürümüne daha çok var siz o parayı vererek geliştirilen bir oyunda çıkan tüm sorunları kabul ederek alıyorsunuz EARLYACCESS budur bir şey söylemeye hakkınız yok... Şunu anlayın artık tam sürüm çıkmadan erken erişim bir oyundaki hataları ve ya ilgilenmediklerine diyebileceğiniz bir şey yokkkkk, almayın akrdeşim ozaman ne abarttınız yahu ! Şunuda anlamıyorsunuz, bu hikayeli bir oyu ndeğil yani 7-8 saat sonra bitirip bir köşeye atmıyorsunuz, nispeten açık dünyalı, RPG ve ARPG'yi bir araya toplayan ilk çıktığında türünü öncülük eden bir oyun yaniiii 150 TL'ye 8 saat değil benim gibi 200-300 saat oynuyorsunuz en az. Basit matematikle bölündüğünde ben gayet paramın karşılığını aldığımı düşünüyorum ve tam sürümde daha çok oynayacağım, sadece muhalefet olmaya çalışmayın MANTIKSIZ OLUYORSUNUZ ÇÜNKİ....

senin canını yiyim ya. Abi millet kafayı bozmuş Türkçe kötü diye. O kadar mı cahil millet. Hadi cahilsin, dil bilmezsin anlarım da 2dk çeviri yapmaya üşeniyor bir de. Kaldı ki adam sana bir şey sunmamış, oyunumuz var 150tl demiş. Millet de mal gibi 8 sene bekledik alalım bari, deyip alıyor bir de beğenmiyor. alma o zaman alma. iade et bir şey yap, önceden araştır. Türk firması diye ne çok gömdünüz adamları. Sanki babalarının uşakları

Back
Top Bottom