e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

ben zaten betadaydım 500 mb indirdim şimdi 3.3 gb daha indiriyorum :smile:
Önce güncelle demiştim 500 mb geldi fakat 1.4.0 betada kaldığını görünce beta kısmından 1.4.1 e katıl dedim 3.3 gb daha güncelleme yapıyor yani dosya doğrulatma yapmanız gerekebilir direk 1.4.1 e katılanlar için.

Yeni diplomasi ekranında savaş - barış için nufuz gerekiyor. Ayrıca Karar için oylama yapılıyor.

Eski kayıt ile oyuna girdim. Krallığımın gücü yükselmiş. Varolan klanlara yeni üyeler katılınca normal sayılır.

Direk Taverna bölümünden giriş yapmadan asker alabiliyoruz.

Sonunda Türkçe Çeviride karakter hatasını düzeltmişler.

Krallık kararı verdiğimizde artık lordlarla ilişkimiz değişiyor.

Last edited:
Yeni diplomasi ekranında savaş - barış için nufuz gerekiyor. Ayrıca Karar için oylama yapılıyor.

Eski kayıt ile oyuna girdim. Krallığımın gücü yükselmiş. Varolan klanlara yeni üyeler katılınca normal sayılır.
Nasıl oluyor acaba yeni diplomasi ekranı merak ettim şimdi

Şehirlere girme sebeplerini bir bir ortadan kaldırıyorlar yani. Keşke şehirleri modellemekle hiç uğraşmasalardı girmeye gerek yok madem. Kuşatmalarda yalandan bi 3d yaparlardı yeterdi hem yer de kaplamazdı boşu boşuna nasıl olsa girmenin hiçbir anlamı yok şehirlere, kalelere, köylere.

@Edarin Bu arada krallık kararı verdiğimizde artık lordlar ile ilişkimiz düşüyor yada yükseliyor.

Şehirlere girme sebeplerini bir bir ortadan kaldırıyorlar yani. Keşke şehirleri modellemekle hiç uğraşmasalardı girmeye gerek yok madem. Kuşatmalarda yalandan bi 3d yaparlardı yeterdi hem yer de kaplamazdı boşu boşuna nasıl olsa girmenin hiçbir anlamı yok şehirlere, kalelere, köylere.

Pratiklik olsun diye eklemişler. İleride önemleri artacaktır diye umuyorum. Görevler ile falan sağlanabilir.

AI krallıklar klan sayısı azaldığında random klan oluşturuyor.Bizede belirli ve zor şartlar karşılandığında kendi krallığımızda destekleyerek ortaya çıkaracağımız bir klan güzel olurdu.İkna ile diğer lordları çekmek ayrı bi zevk kendin destekleyip bi klan kurulmasını sağlamak ayrı bi zevk.Buda eklenir ilerde diye düşünüyorum ben.

Performansla ilgili yama notları var mı acaba ? Geliştirme var mı ? Düşük model ekran kartıyla oynuyorum o yüzden bilgi verecek arkadaş varsa memnun kalırım

Yine politikalardan biriyle monarşi yönetim olabiliyor diye hatırlıyorum.Ne olursa olsun Hükümdar kralın dediği oluyor ama diğer klanlarla ilişki bozuluyor dimi.

Kraliyet Ayrıcalığı politikasını kabul ettirebilirsen, kolaylaşıyor.

Asalet politikası var, bu lordların kararlarını güçlendiriyor.

Oyunun özlerinden birisi ancak bu. Bunu çıkarmak oyunun karakteristliğine -1 yazar ben arada sırada şehre girip gezmeyi seviyorum, kalelere girip vay be dağın dibine kule dikmişler demeyi, off be şehre bak askerler kaçarken arkasından sokaklardan geçen askerlerimi izlemeyi seviyorumi.

Bende aynısını düşündüm.

Evet şart bir politika gibi duruyor. Dört krallık bana savaş açtı. Lordlar istemiyor diye barış yapamıyorum.
Birde işin şu tarafı var karar tek bir krallık tarafından alınmıyor inşallah :smile: karşı taraf ne diyor oda onemli sadece bizim krallığın seçimine bakmaz heralde

Sonunda haftalarca söylemekten yıldığımız bazı özellikleri getirmişler çok sevindim, muhtemelen -umuyorum ki- artık performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yavaştan tamamlanmak üzere. TW üzerimize içerik yağdırın :grin:

Back
Top Bottom