e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

• Implemented War and Peace Kingdom Decisions that are accessible from the Kingdom Diplomacy Screen. Kingdom Decisions now show support for all types of decisions.
  • Implemented Sandbox Kingdom Creation, which is possible through the clan screen and not dependent on the main storyline. Players need to have at least 1 settlement and a tier 4 clan. Then players can select their kingdom's culture (consisting of their settlements' culture or their own clan's culture), select their initial policies (up to 4) and, finally, select the name for their new Kingdom.

Biraz geç oldu ama sonunda Diplomacy Fixes modunu kullanmayı bırakabilirim.

Biraz geç oldu ama sonunda Diplomacy Fixes modunu kullanmayı bırakabilirim.
inş o modlar bir bir azalcak bi kaçı dışında kalmaz diye düşünüyorum kullandığımız.
Ayrıca sandbox kingdom creation ilede direk krallık kurma eklenmiş.Oda bir modu devre dışı bırakıyor :smile:

Yeni Sturgia zırhları ve Batanya kalkanları eklenmiş.
Artık 45 yaşından sonra evlenebiliyoruz. Evde kalanlar yaşadı.
Performans iyileştirmesine son üç güncellemedir baya kasıyorlar. Güzel gelişmeler var.

inş o modlar bir bir azalcak bi kaçı dışında kalmaz diye düşünüyorum kullandığımız.
Ayrıca sandbox kingdom creation ilede direk krallık kurma eklenmiş.Oda bir modu devre dışı bırakıyor :smile:

Krallık kurma olayını ben ikinci oynayışımda farketmiştim. Ana Göreve özel olması zaten saçma sayılırdı.

Ben geliştirici olsam, NexusMod'u düzenli takip ederdim. Baya orijinal fikirler var. Battle Bandage mesela dengelenerek oyuna eklenebilir.

Aynen tavernaya girmeden asker toplamada gelmiş galiba
Bazı çocuk NPC'lerinin uçmasına neden olan bir hata düzeltildi. :smile: Bu nasıl hata ya uçmada kodluysa oyunda ejderhalı modlar görürüz inş :smile:

Yeni Sturgia zırhları ve Batanya kalkanları eklenmiş.
Artık 45 yaşından sonra evlenebiliyoruz. Evde kalanlar yaşadı.
Performans iyileştirmesine son üç güncellemedir baya kasıyorlar. Güzel gelişmeler var.

Krallık kurma olayını ben ikinci oynayışımda farketmiştim. Ana Göreve özel olması zaten saçma sayılırdı.

Ben geliştirici olsam, NexusMod'u düzenli takip ederdim. Baya orijinal fikirler var. Battle Bandage mesela dengelenerek oyuna eklenebilir.
Eminim göz gezdiriyorlardır, bir oyun geliştiricisinin ofisine kapanıp çevreye bakmadan oyunu geliştirmesi çok saçma ve pek akıl almaz geliyor bana, erken erişimleri +'larından biri erken düzeyde etkileşimdir zaten.

Gözüme çarpan güzel Gelişmeler

Çok oyunculu Mod yükleme ekranında artık haritayı ve oyunla ilgili bilgileri görebiliyoruz.
Çok oyunculu Mod son on maçımızın skorlarına bakabiliyoruz.
Çok oyunculu Mod oyun içinde arkadaş ekleyebiliyoruz.
Yeni animasyonlar eklemişler.
Performans geliştirmeleri var.
Savaş - Barış kararı verebiliyoruz.
Ana görevden bağımsız krallık kurabiliyoruz.
Yeni Sturgia zırhları ve Batanya kalkanları eklendi.
Sefer modu için yeni müzikler eklemişler.
Yapay zekanın Kuşatma Kalesi ve Merdiven kullanımını iyileştirmişler.
Bazı becerilerdeki hataları düzeltmişler.
Paralı askerler ile yoldaşlarda olduğu gibi tavernaya girmeden konuşabileceğiz.
Yeni bir görev eklenmiş.
Yüz altmış yeni karakter eklenmiş.

Last edited:
Şu geleceğe yönelik planlarını paylaşmaları iyi oldu. Ne geleceği süpriz olmuyor.

T

Tavernaya girmeden asker toplamak mı? Yoldas demek istediniz sanırım

Paralı askerlerden bahsediyor. Nasıl ana haritada yoldaşlar tavernaya girmeden gözüküyorsa artık paralı askerlerde gözükecek.

Back
Top Bottom