e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Zaten babadan da alabiliyorsun ki kızı, takasla evlilik karşılığında bir şey veriyorsun. Başlık parası gibi. Onu ileride cilalayacaklar zaten böyle kalma ihtimali yok. Babayla ilişkini ilerletmen gerekecek, öyle her baba başlık parasıyla vermeyecek kızını, kızı da ikna etmen gerekecek bazen. Bunlar hep cilalanabilir şeyler önemli olan temel özellikleri düzenlemek şuan performans ve diğer diplomatik şeyler var herşey sırayla ona da sıra gelir. @Yeniçeri_21

"Burada bir süre bekle" diyince oyunda yatakta uyuduğunuzu biliyorsunuz değil mi? Karınızın olduğu kalede burada bir süre bekle derseniz karınızla yatağa girmiş oluyorsunuz zaten. Çocuk olması gayet doğal yani. Sadece bunun olma ihtimali düşürülmeli. Bir ayar çekilmeli. Max çocuk sayısı da düşürülmeli şuan 10-20 tane yapıyorsun heralde. Sınır yok sanırım emin değilim. Makine dediğin zaten evlenmeden önce ikna ediyorsun kadını o kısımı geliştirmeleri lazım konuşma konusunda. Konuşarak çocuk yapmak ne abi öyle bişey mi var gerçek hayatta ya tövbe tövbe. "Bir kızla konuştum abi konuşurken yanlışlıkla hamile kalmış napacağım ben şimdi?" falan mı diyorsun :grin:

Kardeşim ben mi anlatamıyorum bilemedim, yani çocuk yapmayı tartışmak, önermek demek istiyorum . Düşünsene sen bir krallık da yüksek nüfuz lu bir Lord sun ve çulsuz birisi yeni krallığa girip 3-5 kere save alıp deneyerek kızı ikna ediyor sonra sende iyi hadi diyip 5.k altına veriyorsun ? Orta çağ da 2 Aile nin çıkarı için evlilik yapılır ve kadın evlendikten sonra çocuk yapmaya ikna olmayabilir sonuçta önemli olan evlilik burdada kalbini kazanmamız lazım demek istiyorum . En temelde ise babasının da bizim Hanedanımızın da çıkarına olmalı , eğer ben gerçekçi bi Orta Çağ oyunu yapıyorsam. Bu konseptede en ters olan iş bizim ne olduğu belirsiz bir şekilde oyuna dalmamız en azında bir seçenekde hali hazırla aile miz olmalı.

Evet daha önce hiç bu konuda sıkıntı yaşamadım 1.0.8 güncellemesi yapana kadar tabi, oyuna giremiyorum başlattığım an mavi ekran veriyor şaka gibi.

"Burada bir süre bekle" diyince oyunda yatakta uyuduğunuzu biliyorsunuz değil mi? Karınızın olduğu kalede burada bir süre bekle derseniz karınızla yatağa girmiş oluyorsunuz zaten. Çocuk olması gayet doğal yani. Sadece bunun olma ihtimali düşürülmeli. Bir ayar çekilmeli. Max çocuk sayısı da düşürülmeli şuan 10-20 tane yapıyorsun heralde. Sınır yok sanırım emin değilim. Makine dediğin zaten evlenmeden önce ikna ediyorsun kadını o kısımı geliştirmeleri lazım konuşma konusunda. Konuşarak çocuk yapmak ne abi öyle bişey mi var gerçek hayatta ya tövbe tövbe. "Bir kızla konuştum abi konuşurken yanlışlıkla hamile kalmış napacağım ben şimdi?" falan mı diyorsun :grin:

bebek tercihe bırakılmalı dediğin şey çok saçma cinsel birliktelikten illa bebek olucak diye birşey yok istemiyorlarsa yapmazlar.İstem dışı olursa da düşük bir oranda olması lazım.

"Lords and minor faction party leaders will now visit settlements to trade if they are carrying a lot of loot (especially after successful battles and raids)" Umarım bu, lordların ekonomik olarak çok komik durumlara düşmesinin önüne geçer biraz.

1.08 ile cogu memory leak sorunu çözülmüştü,(yükleme süreleri,haritada,köylerde) bu problemler gitti nerdeyse benden.Sıkıntı kalan savaşlar(kalabalık,25-40 arası savaşlarda oyun yağ gibi akıyor) ve kale kuşatmaları.İnanıyorum ki halledeceklerdir.

aynen benim de menüler geçişler seviye atlamalarda falan ufak takılmalar oluyor şimdi çoğu şey takır takır açılıp kapanıyor. hissedilir bir iyileşme söz konusu 1.0.9 ile.

Bende güncelleme olayını oyun kendisi yapmıyor bende BETA tarafından yapıyorum acaba bende mi? sıkıntı var.

Back
Top Bottom