e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Performans güncellemesi gelmedikçe girmem o kadar yük biniyor ki zor cikiyorum oyundan yetti valla

Hdd'ten sdd'ye taşısam daha da azalacak ama yer acamıyorum ya :sad: uğraşmam gerekiyor yarına kaldı artık :smile:
Hocam SSD'nin FPS'e bir katkısı yok, loading süreleri kısalır oyunların ve daha stabil bir deneyim yaşarsınız.

Hocam SSD'nin FPS'e bir katkısı yok, loading süreleri kısalır oyunların ve daha stabil bir deneyim yaşarsınız.
farkındayım dostum,amacım fps arttırmak değil zaten,bir arkadas sayesınde yaptığım ayarlar sonucu droplar baya azaldı,hdd'de sorunlarım var biraz,ssd'ye attığım takdirde yaşadağım az çok gecikmeler,ve loadingler de azalacak,farkındayım yani :smile:

Abi optimizasyonla ilgili güncelleme getiriceklerine hala başka şeyler getiriyorlar getirsinler de optimizasyon önemsiz mi abi

yani dosyaları ssd ye atsam sonra steam da onun üstüne yüklesem kısa bir şekilde yüklenir mi dedim
Selam Steam'de oyunun üzerine sağ tıkla özellikler>yerel dosyalar sekmesine gel en altta oyunun dosyalarını taşı var .Başka hiç bir işleme gerek kalmadan disk değiştirebilirsin.

Save düzgün olsun diye her patch de sıfırdan başlıyorum çok hastalıklı bir ilişkimiz var bannerlord ile fakat patchlerin sıklığı talewordsun oyunu ciddiye alması herşeye değiyor. Teşekkürler ederim taleworlds

Back
Top Bottom