e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Elimden geldiği sürece aktif olup güncellemeye çalışacağım, sabitlediğiniz için teşekkürler, daha çok insana ulaşmış olur.

Sağ alt taraftakı 3 bayraktan tıklayıp istediğin kişileri çağırabiliyor olmalısın.
Orduyu dağıt harici bi buton gözükmüyor o kısımda 1 2 3 tuşlarıda beklemeye almıyor belli bi tuş mu var yoksa bendeki bi hata mı bunu diyorum çünkü nüfuzum yeterli ve seçtiğim başka bi orduda değil

Orduyu dağıt harici bi buton gözükmüyor o kısımda 1 2 3 tuşlarıda beklemeye almıyor belli bi tuş mu var yoksa bendeki bi hata mı bunu diyorum çünkü nüfuzum yeterli ve seçtiğim başka bi orduda değil

Ekran görüntüsü atarsan anlamamız daha kolay olabilir.

Zaten ordunu yaratmışsın altında süre yazıyor bak çağırdığın insanlarin sana gelmeleri için gereken süre o onları beklemek zorundasın. (Ne kadar uzaksalar tabi gelmeleri o kadar uzun sürecektir)
Yok alamıyorum sadece böyle kalıyor günler veya saatler azalmıyor sadece böyle kalıyor duraklatıldı da kalıyor

Çok can sıkıcı acaba yeni save baştan mı başlamak gerekiyor

Garip, save dosyanı atarsan belki ben deniyebilirim, save dosyaları Belgelerim > Mount and Blade II Bannerlord > Game Saves > Native bölümündeler.

Acaba save mi bozuk onu anlarız.

Onun dışında garip bir sorun bilmiyorum.

Last edited:
Garip, save dosyanı atarsan belki ben deniyebilirim, save dosyaları Belgelerim > Mount and Blade II Bannerlord > Game Saves > Native bölümündeler.

gösterdiğim yer malesef bende açılmıyor save dosyalarınıda atmaya çalışacağım ama uzun sürüyor

asla yeni save açmam yeni baslık açıcam görünür belki o kadar ilerledik
attığım ss e bakar mısın senin durumunda böyle mi acaba

Onun dışında garip bir sorun bilmiyorum.
istediğiniz save dosyası bakarsanız sevinirim

“İmparatorluğu kur” ya da “İmparatorluğu zayıflat” görevlerinin, oyuncu görevi almadan önce tamamlamasıyla görevin başarılı olmasını imkânsız kılan hata giderildi.

Şu sorun sadece yeni kayıt ile çözülüyor. Hali hazırda bulunan ilerlemeler için çözülmesini isterdim.

Pazar hariç her gün geliyor olması gereken de bu zaten fazla şaşırmaya felan yok gerçekten büyük bir güncelleme gelmesi şart 1-2 gün de bekleriz sorun değil.

istediğiniz save dosyası bakarsanız sevinirim

Save dosyanı indirdim ve girdim herşey normal olarak çalışıyor,

erZdmUb.png

XeR4GiB.jpg

Save dosyanı indirdim ve girdim herşey normal olarak çalışıyor,

erZdmUb.png

XeR4GiB.jpg
sorun belli. çözünürlükle alakalı yani tw'nin çözebileceği bir sorun yaşayanı çok buton gözükmüyor ama altta.

e.1.0.7 geliyor sanırım bugün.

Mümkündür, lakin açayıp uykum var uyuyabilirim bu durumda çeviri gecikecektir, sabahı bulabilir bilginize :smile:

sorun belli. çözünürlükle alakalı yani tw'nin çözebileceği bir sorun yaşayanı çok buton gözükmüyor ama altta.

Sorun çözünürlükte ise evet yapacak bişey yok, yama beklemek dışında.

Back
Top Bottom