e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

2015-17 arasındaki oynanış görüntülerinde bulunan npc tip/yüzlerini göremedim ben bir türlü Bannerlord'da, karakter oluşturma da mı ordan burdan kesilip eklenmiş ve EA'dan nasibini almış anlayamadım; bütün karakterler öyle ya da böyle birbirini andırıyor hem hpcler hem karakter oluşturma ekranındakiler.

Karakter oluşturma demişken; karakter oluşturma kısmında yaş olayını geri getirip düzenlemeleri lazım. Warband'deki gibi en genç başlama yaşı 19-20 aralığında ve "yetişkin" görünümle başlanabilmeli oyuna, tuhaf tuhaf adolesan görünümlerle değil; umarım o yapmayı düşündükleri düzenlemelerin arasında bu da vardır. Şu tıkır tıkır çalışan sistemleri bozmayın yeni oyunla birlikte işte.
Erken Erişim sırasında öncelik verecekleri bir diğer konu bu, fakat oyun motoru hala geliştirildiği için bazı özellikler maalesef eski kaliteyi aratacak şekilde geliyor.

Betadan 1.3.1 e döneyim dedim hiç bir save açılmıyor. Dosya doğrulamasıda yaptım yine açılmıyor. Beta oynamadığım çok eski savelerde açılmıyor. Çözümü var mı?

Betadan 1.3.1 e döneyim dedim hiç bir save açılmıyor. Dosya doğrulamasıda yaptım yine açılmıyor. Beta oynamadığım çok eski savelerde açılmıyor. Çözümü var mı?
Bende de aynısı olmuştu beta sürümüne geri dön saveleri sil öyle çözülüyo anca

Mod sıralamasını doğru yaptın değil mi ? Bir de modların sürümü doğru mu ?

Back
Top Bottom