e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Betayı indireyim derken 1.0.1 i önceden indirmiş olmama rağmen tekrar indirmek gibi bir saçmalık yaptım sıkıntı olur mu acaba?:smile:
 

WouLinX

Sergeant
M&BWBWF&SNWVC
Ya arkadaşlar betayı falan ne karıştırıyorsunuz sürekli zaten oyun normalde stabil değil betasını niye indiriyorsunuz sizlik birşey değil o kaç kere dedim şurada kimse dinlemiyor. Azıcık sabretseniz zaten geliyor güncellemeler. Güncelleme yayınlamaya hazır olduğunda zaten yayınlıyorlar. Dün de mesela yayınladılar savede sıkıntılar çıktı geri alıp tekrar yayınladılar. Siz betaya giriyorsunuz ondan sonra save çöp oldu diye ağlıyorsunuz buralarda, yapmayın. Beta'dan çıkın normal kendi kendine update geliyorsa onları yükleyip oynayın gerisine karışmayın. Beta'ya gelince yani "yeni güncelleme geliyor" demek için söylüyorlar onu. Güncellemenin boyutu hakkında da bilgi sahibi olalım diye yükleyin diye değil. Bazı arkadaşlar beta yüklemek gerektiğini falan zannedip bunu yapıyor, yapmayın arkadaşlar. Tekrar söylüyorum beta olayını. Beta sadece yeni güncellemede sıkıntınız çıkarsa eski bir güncellemeye dönmek için konulmuş birşey oraya. Bir de bozukluklar olma riskini alarak yenilikleri görmek ve nasıl çalıştığına bakmak için. Önceden yeni gelecek bir güncellemeyi yüklerseniz sonra başınıza bin türlü sıkıntı çıkartabilir. Bunu bilerek betaya katılın veya katılmayın. Test yapmak isteyenler, modlarını bir sonraki güncellemeye uyumlu hale getirmek isteyen modçular, ne bileyim Youtube'da gelecek updatelerin videosunu yapmak isteyenler falan hariç katılmamak en doğrusudur. Güncelleme yayınlanmaya müsait olunca zaten otomatik Steam'de indirmelere eklenecek. Hayatınızda ilk defa mı Steam kullanıyorsunuz anlamadım ki.
 
Last edited:

argon45

Baron
Moral, yapay zeka vb. sorunları ne zaman çözmeye başlarlar acaba merak ediyorum. 2016'daki kuşatma görüntülerinde adamlar güzel güzel geri çekiliyor iç kaleye, hatta kendilerine saldıranlara karşılık veriyor anında; oyunun güncel halindeyse arkalarına bakmadan kaçıyorlar ve arkalarından biçe biçe ilerliyor herkes bunları.


Bu arada eski tartışma konusu tekrar açılıp sabitlense iyi olmaz mı? Bütün tartışma, eleştiri, öneri vb. o konuda yer alır eskiden olduğu gibi.
 
Last edited:

Middovah

Sergeant at Arms
WB
Reis 1.1.0 çevirisi gelecek mi gelecekse hepsi gelsin biz bekleriz...
Edit : Baya fazlaymış önemli olanları ekle yeter :razz:
 
Last edited:

Mordors

Regular
Yamanın çevirisi uzun sürecektir ama üzerinde çalışmaya başlıyorum.

EDIT: Yeni yamanın başında verilen bilgi önemli onun çevirisini atıyorum.
 
Last edited:

Mordors

Regular
Taleworlds bunları neden Türkçe yayınlamıyor çok mu zor?

Elime önceden geçmiyor yama notları, ondan onlar ile aynı zamanda paylaşmam mümkün değil, biraz sabır :grin:

Kendileri işleri başlarından aşkın diye çevirmeye zaman bulamıyor olabilirler.
 

Mordors

Regular
Taksit taksit paylaşıyorum arkadaşlar çevirdikçe ki arada okuyabilesiniz :smile: Hem bi anda 1500 kelimeyi kimse okumak istemeyebilir :grin:
 

Flecto

Recruit
Çok kararsız kaldım eski save ye dün başlamıştım çok bir şey yapmadım yeni save açıp 1.1.0 a geçsem mi bilemedim. 1.10.0 a geçmeli miyim sizce?
 

Legolas94

Recruit
Betayı yüklüyorum ama yorumlardan korkmaya başladım. Crash falan diyorlar. Acaba yüklemese myidim? Save de sıkıntı çıkar mı?
 

Mordors

Regular
Arkadaşlar paylaşılan açıklamayı okuyun lütfen Resmin hemen altında bilmeniz gereken bilginin büyük kısmı orada. :smile:
 
Top Bottom