e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

dediğim programı indirdim %80 ' e gelince rami temizliyor inanılmazdır kullanmazken 7,9 gb ram yiyordu 100 mb boş kalıyodu sadece kafayı yedim şuan bkmadım ama hafif droplar giriyor gene de birazdan tekrar giricem oyuna patchlarla bi düzelme yok program çok iyi.
Bende 12,13 Gb kadar ram kullanıyor orta ayarlarda 8 gb ram yetmiyor gibi sanki çoğu kişi bu yüzden drop yiyor olabilir.

Bende 12,13 Gb kadar ram kullanıyor orta ayarlarda 8 gb ram yetmiyor gibi sanki çoğu kişi bu yüzden drop yiyor olabilir.
Ramin 8 GB kanka uygulamayla büyük savaslarda bile 6.5 u gecmiyor sorun bu zaten halleden kadar böyle oynarim

Dostum karım kalemde duruyodu kaleyi monchug ele geçirdi karım esir düştü sonra hamile kaldı bide ben seferdeyken kalede yalnzıdı yine hamile kaldı hata mı boynuzlanıyo muyum anlamadım

Dostum karım kalemde duruyodu kaleyi monchug ele geçirdi karım esir düştü sonra hamile kaldı bide ben seferdeyken kalede yalnzıdı yine hamile kaldı hata mı boynuzlanıyo muyum anlamadım

Çoğu kişi kendileri evde değilken kadınlarının boş yere hamile kaldığı hakkında şikayetci, ya bir hata var yada bu toprakların kadınları arkamızdan iş çevirmeyi baya seviyor :grin:

Tek sorunumuz bircok cocugumuzun olması olsun :smile: Fakat ana hikayeyi devam ettiremiyorum. Çevirdiğin yama notlarında "komployu durdur" görevinin henüz düzeltildiğini göremedim. Eğer bu görevi yapan varsa nasıl yaptıgını bana acıklayabilirmi?

Tek sorunumuz bircok cocugumuzun olması olsun :smile: Fakat ana hikayeyi devam ettiremiyorum. Çevirdiğin yama notlarında "komployu durdur" görevinin henüz düzeltildiğini göremedim. Eğer bu görevi yapan varsa nasıl yaptıgını bana acıklayabilirmi?
Komployu durduramıyorsun o görevde sadece o barın dolmasını bekliyorsun daha sonra seçtiğin gidişata göre ya başka krallık ya da imparatorluktan bir krallık sana savaş açıyor. Misal İmparatorluğu yıkmayı seçmiştim ben sonra İstiana seni farketti ve durdurmaya çalışacak gibi bir şey çıktı. Yani beni ispiklemiş oluyor İmparatorluk'tan birine. Elimde ejder sancağı olduğu için. Ondan sonra o bar dolunca da İmparatorluk'tan biri savaş açıyor sana yani oyun ana görevde artık ilerlemeni istiyor. Daha sonra zaten İmparatorlukların hepsini yıkınca görevin tamamlanıyor sonrasını bilmiyorum. Sanırım bunda da sonrasında krallıkların hepsini yıkmamı isteyecek. Diğer seçenekte de komployu durdur diyor ama komplo yok ortada aslında. Ya çeviride bir sıkıntı var ya da görevde. Bu sefer de İmparatorluk tarafını seçtiğin için Arzagos seni başka bir krallığa ispikliyor. Bu adamda sancak var bakın imparatorluğu yeniden kuracak buna karşı önlem alalım gibisinden. Ondan sonra da başka krallık sana savaş açıyor. Sonra zaten bütün krallıkları yıkman gerekiyor ana görevde sonra da oyunu bitiriyorsun zaten bütün Calradia'yı ele geçirince.

Bende oyunun ilk açılış ekranında sol altta sürümü 1.0.0 olarak gösteriyor yani sanırım güncellemede sıkıntı çıkıyor. Onu nasıl güncelliyebilirim?

Armağan İpeğe ve ekibine helal olsun şu düzeltilmeli diye aklımdan geçirdiğim herşeyi bir diğer yamada düzeltiyorlar cidden bu oyun 1 erken aşamada çıkmayıp tam bitince çıksaydı çok daha büyük bir patlama yapardı.Ama satışlar sayesinde kazanılan para ile çok daha kaliteli içerik yaparlar böyle daha iyi oldu.

Klan ve Parti İyileştirmeleri
  • Vasallar ve küçük krallık liderleri, artık üzerlerindeki yağmayı satmak için şehirlere uğrayacaklar. (Özellikle savaşlardan sonra)
çok iyi olmuş alkış

haritada çöl kısmında 3 kale var benim. ama haritanın sağına doğru yani husn fulq odokh tarafına gittiğimde oyundan atıyor mavi ekran veriyor. 1.0.9 güncellemesi geldiğinden beri gidemiyorum o tarafa crash report gönderiyorum inşaallah gidiyordur. çünkü cleaning dump failed gibi bi yazı çıkıyor rapor gönderirken

1.0.7'den sonraki her patchte crash mağduru oluyorum. En son 1.0.7'de crashsiz aralıksız uzun süreli oyun oynadım. Sorun nedir anlamadım, her patchte crashleri fixliyolar oysa ki.

haritada çöl kısmında 3 kale var benim. ama haritanın sağına doğru yani husn fulq odokh tarafına gittiğimde oyundan atıyor mavi ekran veriyor. 1.0.9 güncellemesi geldiğinden beri gidemiyorum o tarafa crash report gönderiyorum inşaallah gidiyordur. çünkü cleaning dump failed gibi bi yazı çıkıyor rapor gönderirken
Mavi ekran verip tamamen bilgisayarı mı kapatıyor ?

Bugün 1.1.0 gelecek sanırım,1.0.8'de gerilere düşmüştü, şimdi bir saat kadar önce güncellenmiş gözküyor.
AMv3QG.jpg

Last edited:
Back
Top Bottom