e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

1.0.9 da daha kastı. memory clenear indirdim oyun baya ileşti yeter artık sonunda şu programı buldum he. ' menüleri falan demişsiniz evet aslında ama dediğim uygulamayı indirin çok iyi.

1.0.9 da daha kastı. memory clenear indirdim oyun baya ileşti yeter artık sonunda şu programı buldum he. ' menüleri falan demişsiniz evet aslında ama dediğim uygulamayı indirin çok iyi.
dostum senin fps ne durumda,drop durumların nasıl?Hiç iyileşme bile yok mu patchler ile?

dostum senin fps ne durumda,drop durumların nasıl?Hiç iyileşme bile yok mu patchler ile?
dediğim programı indirdim %80 ' e gelince rami temizliyor inanılmazdır kullanmazken 7,9 gb ram yiyordu 100 mb boş kalıyodu sadece kafayı yedim şuan bkmadım ama hafif droplar giriyor gene de birazdan tekrar giricem oyuna patchlarla bi düzelme yok program çok iyi.

dediğim programı indirdim %80 ' e gelince rami temizliyor inanılmazdır kullanmazken 7,9 gb ram yiyordu 100 mb boş kalıyodu sadece kafayı yedim şuan bkmadım ama hafif droplar giriyor gene de birazdan tekrar giricem oyuna patchlarla bi düzelme yok program çok iyi.
zaten ram için iyileştirme gelmedi ki bu updatede vram için geldi yani video ram için

abiler bu 1.09 güncellemesi bende çok sorun çıkarıyor. 7 kere oyundan attı 4 saatte. oyun içinde atıyor bir yerden bir yere giderken, savaşa girerken, crash report ta yüklenemiyor bu arada ... cant clean falan yazıyor göndremiyor düzeltme: bilgisayarı kilitleme yada mnavi ekran verme sorunlarıda oluyor.. 8 oldu oyunun çökmesi bu arada win7 64 bit. 16 gb ddr3 ram 8 gb ati ekran kartı

Last edited:
Arkadaşlar üzgünüm post ile alakalı yazmıyorum ancak yeni konu açacak yetkiye henüz sahip değilim ve bir iki şeyi merak ediyorum;

Kendi krallığımı kurdum hangi şehrin/kalenin başkentim olduğunu nereden bileceğim? Başkentimi nasıl değiştireceğim? Warband'deki gibi asiller başkentime gelip bana katılmak istiyorlar mı yoksa herkese benim mi teklif etmem gerek?

Bi'diğer sorum ise paralı klanlar ile alakalı. Kendi krallığımda 2 asil klan var ancak 10 kadar paralı asker klanını tarafıma kattım ve hatrı sayılır bi ücret ödüyorum günlük olarak. Bu paralı asker klanlarını sıralı liste olarak bulabileceğim bi'yer varmı yoksa ansiklopediye girip tek tek hangisi asil klan hangisi paralı asker klanı bakmam mı gerekiyor? Tüm paralı asker klanlarını tarafıma dahil etmek gibi bi'planım var...

Arkadaşlar benim oyunumda girmeden önce play erkanında sol altta 1.0 yazıyor nasıl patch yaptırıcam anlamadım yardımcı olurmusunuz lütfen ?

Arkadaşlar benim oyunumda girmeden önce play erkanında sol altta 1.0 yazıyor nasıl patch yaptırıcam anlamadım yardımcı olurmusunuz lütfen ?
dostum o değil güncelleme belirten,mods var,orda yazıyor tüm güncellemeler.Güncellenmiştir büyük ihtimalle

Back
Top Bottom