e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Users who are viewing this thread

Niye herkes hayvan gibi vücudu var, öyle abartılmış ki özellikle sturgianların askerlerinin vücuduna göre kafaları çok küçük kalmış. Neyse yakında düzeltirler herhalde. Ama iyi bir tarafında var bunun. Büyük savaşlar daha büyük görünüyo, orası ayrı :smile:

Patchi indirdikten sonra custom battle'a gidip oo çok güzel olmuş optimizasyon demeyin custom battle da hep iyiydi optimizasyon sorun capmaign de. Geri dönüşlerinizi Campaign üzerinden yapın.

Patchi indirdikten sonra custom battle'a gidip oo çok güzel olmuş optimizasyon demeyin custom battle da hep iyiydi optimizasyon sorun capmaign de. Geri dönüşlerinizi Campaign üzerinden yapın.
Yoo Custom Battle'daki optimizasyon oyundakiyle aynı seviyede. Campaign haritasını kastediyorsan o ayrı.

Sen neden bahsediyorsun ya ? Oyunu kapalı betasından beri oynuyorum kapalı betasındaki custom battle'ı dahi oynamış biri olarak orada örnek dahi vermişim okuman yazman yok mu ? Arkadaşım eski versiyon (1.0.10) ile giriyor 10 fps alıyor ben yeni versiyon (1.1.0) ile giriyorum 20 fps alıyorum aynı şartlarda anlatabildim mi ?
Anlamadığınız konular hakkında yorum yapmamanızı tavsiye ediyorum.Ha bu arada campaign üzerinde de denedim bariz bir fps artışı var :cool:

Custom battle hep iyiydi diyorsun neresi iyiymiş acaba ? 10 fps ile mi oynamak iyiymiş ? Şimdi gelmiş fps artışı yok mu dedim vesaire diyorsun.Bende tam olarak 2 kat fps artışı olmuş bunu burdaki arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum gelmiş bide tartışma çıkarmaya çalışıyorsun anlamadığın konularda.

8 GB Ramim ile Campaing de haydut keserken bile kasıyor.donuyor ama custom battle da 500v500 50 fps ve donmadan oynabiliriyorum
Biraz daha yalan söylersen içeri atarlar bak seni hahah gelmiş birde 8 gb ram ile 50 fps 500v500 oynuyorum hangi ayarlarda 800*600 very very very lowest ayarlarda mı :grin: Hadi seni çocukların oynadığı köşeye alalım.

Biraz daha yalan söylersen içeri atarlar bak seni hahah gelmiş birde 8 gb ram ile 50 fps 500v500 oynuyorum hangi ayarlarda 800*600 very very very lowest ayarlarda mı :grin: Hadi seni çocukların oynadığı köşeye alalım
Geçen ben de biriyle uzun uzun tartıştım böyle sistemden sisteme fark var anladığım kadarıyla ya da adam gördüğü fpsi değil hissettiği fpsi aktarıyor. Ya da olay tam olarak ram hızlarıyla alakalı onunki 2666mhz'di benimki 1600mhz. GTX 1050ti ile 500v500 60 fps stabil oynuyorum diyordu. Zaten böyle bişey olsa oyunun optimizeye ihtiyacı kalmaz ki. Kullandığı şey sadece memory cleaner programı yani ayarları bile benimkinin üzerinde.

Biraz daha yalan söylersen içeri atarlar bak seni hahah gelmiş birde 8 gb ram ile 50 fps 500v500 oynuyorum hangi ayarlarda 800*600 very very very lowest ayarlarda mı :grin: Hadi seni çocukların oynadığı köşeye alalım.
Arkadaşım deli taklidi mi yapıyosun yoksa makaramı geçiyosun ramime bakarak niye değer biçiyosun işlemcime ekran kartıma ne oldu.

Geçen ben de biriyle uzun uzun tartıştım böyle sistemden sisteme fark var anladığım kadarıyla ya da adam gördüğü fpsi değil hissettiği fpsi aktarıyor. Adam gtx 1050ti ile 500v500 60 fps stabil oynuyorum diyor. Zaten böyle bişey olsa oyunun optimizeye ihtiyacı kalmaz ki. Kullandığı şey sadece memory cleaner programı yani ayarları bile benimkinin üzerinde.
60 fps hadi 50 alsın o ihtimal dahi şuanda yok hani sistem ile alakalı değil 500v500 çok büyük bir savaş ve üstüne 500v500 atlı savaşı girdiğinde fps düşüşü neredeyse 2'ye katlanıyor.Ağzı olan konuşuyor işte :smile:
Arkadaşım deli taklidi yapıyosun yoksa makaramı geçiyosun ramime bakarak niye değer biçiyosun işlemcime ekran kartıma ne oldu.
8gb ram'i olan birinin i9 9900k 2080ti ikilisi olacağına yüzde 1 dahi ihtimal vermiyorum hani daha düşüğüne dahi ihtimal vermiyorum orası ayrı ki çok yüksek sistemin olsa dahi daha önceden yazdığım gibi 60 fps gibi bir fps'i böyle çok büyük savaşlarda alma ihtimalini şuanda oyun bizlere sunmuyor hani anlatabiliyor muyum ? Hani oyun motoru izin vermiyor ?

Ben yamayı indirip oynadım en önemli özellik perklerin gelişmesini kolaylaştırmışlar ancak YAMA HAKKINDA KARŞILAŞTIM EN BÜYÜK BUG SAVAŞA GİREMYORUM YANİ HİÇBİR SAVAŞA NE ÇAPULCU NE HAYDUT NEDE ASİLLERLE SADECE SİMÜLE EDEBİLİYORUM NE ZAMAN GİRMEYİ DENESEM CRASH YİYORUM !

Bu arada custom battle oynarken ben de fps drop yemedim :d (kale kuşatması meydan savaşı vs.) 200v200 300v300 denedim

Back
Top Bottom