e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Users who are viewing this thread

Sıcaklık durumunda bir değişiklik olmuş işlemcim 65 69 derece arası sıcaklığa sahipken 58 60 arası sıcaklıklara düşmüş işlemci kullanımımda baya bi düşüş olmuş rahatladı bilgisayar ekran kartında ise tam tersi 69 70 arası olan sıcaklık derecesi 73 75 arası değişiyor ekran kartının tamamını kullanıyor artık anladığım kadarıyla oyun

Bu arada eski save'niz ile devam edebiliyorsunuz. Ortalık biraz karıştı tabi bir anda dengesizlikler baş gösterdi. Hızlı level atlamalar aşırı pahalı zırhlar silahlar. Bu yamayı sağlıklı oynayabilmek için sanırım sıfırdan bir kampanya açmak lazım.

Arkadaşlar eğer oyunun şu anki halinden çok sıkıldıysanız ve TW'e feedback falan vermek istiyorsanız indirin. Çünkü adı üstünde beta, oyun zaten bazı açılardan beta gibi bu betanın da betası :grin: Hatalardan bıktıysanız hele hiç indirmeyin, çünkü denge sorunları şimdiden çıktı ortaya. 1 haftası var bu güncellemenin inşallah geldiğinde daha sorunsuz ve dolu olur. Mümkünse diyaloglar çoğalsın :grin: Gezgin, kitap tüccarı falan yok yahu oyunda olacak iş mi?

Peki bunu indirirsek normal günlük patchler nolacak? Yoksa bu çıkana kadar günlük patch yok mu daha?

Ben indirip yeni save açmayı düşünüyorum.Eğer 1.0.10a tekrar dönersem eski savelerden devam etme şansım da olur gibime geliyor. Görüşleri de yazarız artık buraya.

Artık oyunun performans sıkıntılarından bıkıp silme aşamasına gelecek insanlar indirsin performans düzenlemeleri var evet ama erken erişimde olan bir oyunun beta bir güncellemesi bir çok soruna gebe.

oyunda seviye atlamak nispeten kolaylaşmış ve ilk gözüme çarpan detay şehirlerde bolca savaş atı var bu çok güzel asker geliştirmek için ve askerler sanki biraz daha ucuza upgrede oluyor gibi şimdilik ilk izlenimlerim bunlar yeni save açtım bakalım gördüğüm net değişiklikleri yazıcam.

oyunda seviye atlamak nispeten kolaylaşmış ve ilk gözüme çarpan detay şehirlerde bolca savaş atı var bu çok güzel asker geliştirmek için ve askerler sanki biraz daha ucuza upgrede oluyor gibi şimdilik ilk izlenimlerim bunlar yeni save açtım bakalım gördüğüm net değişiklikleri yazıcam.

Khuzaitlere bulaşma kanka kanser ediyorlar

Sefer ayarlarına AI dövüşme zorluğu seçeneği gelmiş ayarlar kısmı biraz değişmiş. Onun haricinde gözle görülür başka bir değişiklik görmedim. Notlarda da yazmışlardı zaten daha çok kahramanlara eşyalara ve birliklere yoğunlaşmış gibilerdi

Turnuvada farkettim. Katafraktlar Endgame'deki Thor gibi olmuş biraz kilolu.

Katafraktlar oyundaki en iyi görünen birimlerden biriydi, umarım bütün katafraklar bu şekilde görünmeyecektir de araya serpiştirilmiştir sadece 1-2 tane.(Anladığım kadarıyla bütün npclere getirilmiş gibi bu kilo sistemi)

İndirdim eski save mi açabildim şu an oynuyorum performans için net bir şey söyliyemem ama önceden çok düşük de oynuyordum şu an için düşükde rahatım. Orta grafiklere yine geçemiyorum.
Ben ortada oynadım ara sahne geçişlerindeki takılmalar azalmış hatta hızlanmış bile. Fakat savaşlardaki drop hala aynı düşükte de drop giriyor. Savaşların bu durumundan dolayı bir türlü oyunu adam akıllı oynayamadım.

Benim en merak ettiğim hususlardan birisi esir aldığımız soylu hemen kaçacak mı olduğuydu. Valla rastlantı mı bilmiyorum ama oyun içinde 20 gün geçti soylu hala tutsağım. Bilginiz olsun. Ama rank sistemi biraz fazla mı abartı onu tam anlayamadım.

Back
Top Bottom