E hani 30 martta çıkıyordu?

Users who are viewing this thread

novaprotr

Recruit
Taleworlds internet sitesinden çıkış tarihini geriye aldığını duyurmuştu 30 mart saat 13.00'a. E ne oldu şimdi ses seda yok keyi olanlara falan mı açıldı oyun. Zaten steamdeki tarihi değişmeyince şüphelenmiştim.

Bugün zaten 29 Mart bu yüzden her hangi bir aksaklık söz konusu değil.
Pardon; benim aptallığım tarihe gece 12 den sonra bakıp farketmeden şimdiyi 30 mart zannetim. Yalnız neden hala setam ve epic games store da 31 mart olarak gözüküyor.

Pardon; benim aptallığım tarihe gece 12 den sonra bakıp farketmeden şimdiyi 30 mart zannetim. Yalnız neden hala setam ve epic games store da 31 mart olarak gözüküyor.
İnanır mısın ben de bugünü 30 mart sanıp hazırlandım oynamak için :grin: Yalnız bayağı bir emindim, steam i açmış bekliyordum. Şimdi bugüne özel dünyayı tümden etkileyen bir durum mu var desem çok ileri gitmiş olurum. Bu yüzden 8 yıl sonunda çıkmasının verdiği heyecandandır diyip geçiyorum. Gececilerin günleri karıştırmak gibi bir olayı var ara sıra.

Relax, zamana odaklandığınız müddetçe daha fazla yavaşlar. Günlük hayatınıza devam edin çıkınca alırsınız , alınca indirmeye alır inince de denersiniz.herkes de bir telaş zaman geçmiyor modları falan

Back
Top Bottom