Eş ve Hamilelik ( Kurşun Yedim Sol Yanımdan )

Users who are viewing this thread

AslanAmca

Recruit
Arkadaşlar bir hatunu ikna edemeyince babasına gidip para verip evlilik yaptım :smile:

Yalnız hatunu aldıktan hemen sonra hamile yazısı çıktı. Yani o kadar kısa süre geçti ki pantolonu bile çıkarmak münkün değil :mad:

Acaba bir bug falan mı var ona göre aile katliamı yapacağım da size bir sorayım dedim :mrgreen:

Arkadaşlar bir hatunu ikna edemeyince babasına gidip para verip evlilik yaptım :smile:

Yalnız hatunu aldıktan hemen sonra hamile yazısı çıktı. Yani o kadar kısa süre geçti ki pantolonu bile çıkarmak münkün değil :mad:

Acaba bir bug falan mı var ona göre aile katliamı yapacağım da size bir sorayım dedim :mrgreen:
Agahagsada ? sabah sabah güldürdün kardeşim. Teşekkürler ?

Para ile aldıysan Babası tarafından belirleniyor süresi ve 10 koruma asker ile getirtiliyor aralarından biri hain prenses tecavüze uğramış yada kötü seçim yapmışsın eş için olayı çözmek için askerlerin ağzından laf al! Nerdeeeee…(Yaralandın mı ey can)

ciddi soruyorsan cevap vereyim kardeş :smile: bu konuda garip olaylar var oyunda ama firmanın bunu bug olarak gördügünü hiç sanmıyorum.mesela sefere çıktın,çok uzun bi süre ülkene ugramadın dahi diyelim.karının yıllarca yüzünü görme,eve döndügünde seni 3 çocuk bekliyor olucak :grin: bu tarz şeyler var oyunda yani,normal bu söyledigin.

Ck 3 de karım hazinedardan hamile kalmıştı ama boşamadım gidip bir kaç eş daha aldım kıskandırmak için ama onlar da aldattı birisi hariç boynuzu takan Üsküdarı geçti ☹ bannerlordda idam edebilemiyoruz diye biliyorum.

Gerçek hayatı geçtim ai'den bile aldatılıyoruz ah hayat..

Ck 3 de karım hazinedardan hamile kalmıştı ama boşamadım gidip bir kaç eş daha aldım kıskandırmak için ama onlar da aldattı birisi hariç boynuzu takan Üsküdarı geçti ☹ bannerlordda idam edebilemiyoruz diye biliyorum.

Gerçek hayatı geçtim ai'den bile aldatılıyoruz ah hayat..
Olaya bak yahu harika!

Para ile aldıysan Babası tarafından belirleniyor süresi ve 10 koruma asker ile getirtiliyor aralarından biri hain prenses tecavüze uğramış yada kötü seçim yapmışsın eş için olayı çözmek için askerlerin ağzından laf al! Nerdeeeee…(Yaralandın mı ey can)
Hacı naptın beyninden vurdun adamı :grin:

Niye ikna edemediğinden anlamalıydın durumu:mrgreen:

Başlık parasıyla kız almak çok kötü bir şeymiş beyler sakın yapmayın bütün kentlerimi kasabalarımı başkasının çocuğuna bırakıp öldüm oyunda.. Ulan boş yere yaşadı ilk karakterim boynuzla gömdük be 2 paket peş peşe yaktım... :grin:

Back
Top Bottom