Dylle'nin El Emeği Göz Nuru Mapleri,Ospleri|Map Paketi 0.1 Çıktı|Resimler Güncel

Sonraki Paket Ne Paketi Olsun ?

• Model Paketi 0.1 Olsun

Votes: 3 50.0%
  • Troop Paketi 0.1 Olsun -Troop Yapmaya Üşenenlere-

Votes: 0 0.0%
  • Map Paketi 0.2 Olsun

Votes: 2 33.3%
  • Texture Paketi 0.1

Votes: 1 16.7%
  • Bayrak Paketi 0.1

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    6

Users who are viewing this thread

Dylle

Knight
Arkadaşlar kendi yaptığım mapleri burada paylaşacağım. Maksat modculara yardım etmek.

[shadow=red,left][glow=red,2,300]Paket 0.1
İçindekiler:
Avusturalya -Bunu çok eskiden yapmıştım duruyordu paylaşam dedim-
Hayali Map -Aynı şekilde buda eski bir map. Fantezi modu yapacaktım ama vazgeçtim. Ben adına Starchak diyorum siz ne isterseniz diyebilirsiniz-
Fantezi Map Resimleri:
MyBgqg.png

-Kullanırken:
Arkadaşlar özgürce kullanabilirseniz -adımı teşekkürlere yazarsanız sevinirim.-
Link:
https://yadi.sk/d/SnPKxfkpipKC8

Kurulum: Rar dosyasının içindeki klasörlerden hangi mapı istiyorsanız -örneğin ben fantezi haritayı kullanacağım onun klasörünün açacağım ve- onun içindeki map.txt ve map_icons.txt dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizindeki modules klasörünün içinde bulunan mod dosyanızın içine atın ve içindeki dosyalarla değiştirin. Artık map hazır. Map editörle editleyebilirsiniz.

Partizanes said:
Şu fantezi haritadan görüntü verebilme şansın varmı ?
Fazla iyi bir map değil eskiden yapmıştım dağ falan yok tamamen düz. Fakat birkaç resim koyayım.
Edit: Bugün birkaç tane daha yeni. Ve daha iyi map yollayacağım. Avrupa haritasındaki gibi dağlar falan olacak tamamen düz olmayacak.

aovaTR said:
Eline sağlık güzel olmuş.
Sağol yenisini paylaşacağım fakat erteledim şöyle fazla map koyayım istiyorum. Yakında modelelr falanda paylaşacağım.

HyperCharge said:
Ellerine sağlık, avrupa haritası çok güzel olmuş. :smile:
Sağol bu mapı aslında The Fire Of Europe 0.5 çıkınca paylaşacaktım ancak bu sorun yüzünden şimdi paylaşıyorum:
The Fire Of Europe'de iki birlik savaşırken dalıyorsun karakter yaratma ekranına atıyor. Module_Game_menus falan her dosyaya baktım çözümü bulamadım o yüzden modu biraz erteledim sorunu çözmeye çalışıyorum fakat umudumu yitirmek üzereyim.

Back
Top Bottom