DurmaPlay Güvenli mi

Users who are viewing this thread

whitetree

Sergeant Knight at Arms
Siteye üye oldum tc mi falanda girdim salak gibi.Ama sonradan bazı sitelerden okuduğum kadarıyla 10 yorum varsa 9 u olumsuzdu.Bir sıkıntı falan çıkar mı acaba.Güvenli mi bu site

Oha üye olmak için T.C isteyen site mi varmış? Olum üye olmayın lan öyle sitelere.

Yok üye olmak için değil de alışveriş yapabilmek için üyeliğini doğrula diye bir şey var.Orada tc istiyor alışveriş yapabilmek için.

Bir ödeme sitesi bildiğim kadarı ile fakat TC istediğini ben görmedim. Olumsuz yönü şu çok yavaşlar. Bir ürün 1-2 içinde , hatta ertesi gün geldiği bile oluyor. O yüzden ben artık Gamesatis'ı kullanıyorum. Hem çok hızlı , hemde bakiye , ürün vb. şeyler 2-3 dakika içerisinde geliyor.

Noob Saibot said:
Yok üye olmak için değil de alışveriş yapabilmek için üyeliğini doğrula diye bir şey var.Orada tc istiyor alışveriş yapabilmek için.

O da saçmalık, vermeyeydin keşke.

img

Genelde SSL Sertifikası bulunan, Kimliği Doğrulanmış Sitelerde Sıkıntı Çıkmaz çünkü bu kimlikleri alabilmek ici tam anlamiyla resmi olmak gerekiyor , belge işleri vb. Ayrıca TC Kimlik no'su oluşabilecek güvenlik sorunları için tutuluyor, hiçbir şekilde bir yerde paylaşılamaz gizlilik sözleşmesi var çünkü. Durmaplay gayet güvenli ben kullaniyorum ara sıra hiçbir sıkıntı yok  :grin:

Neyse bakam.Bir deneyeyim bende bir oyun alayım :grin: Bazı yorumlar okudum steam keylerinde sıkıntı çıkanlardan steam id ve şifresini istemişler.Birde biz deneyelim diye

Noob Saibot said:
Neyse bakam.Bir deneyeyim bende bir oyun alayım :grin: Bazı yorumlar okudum steam keylerinde sıkıntı çıkanlardan steam id ve şifresini istemişler.Birde biz deneyelim diye
Bence onu yazanlar durexplay.com'dan falan almaya çalışmışlardır.

Back
Top Bottom