DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

Yalnız bende bıraktığımda daha 7 gelmemişti. Bs almıştım. Jungle ve seri ganglar ile 6 slot item dizmiştim. Sonra 2 kişi karşıdan aghanim çıkıp skill ile beni yerimden bile oynatmayıp rahatça kestiklerinde (ulan hos vardı ayıp o kadar hızlı ölünmez) oyunun bittiğini anladım. Maç bitimi oyunu sildiydim. Saçmalığın en üst sınırıydı. 30 dk olmadan 6 slot item dizen bile bir hiç. Yeni update ile daha nasıl kötü olur diyordum böyle oluyormuş. Sanırım forumun çoğu daha 7 gelmeden bıraktı. Daha beter olsun.. Beni çok sinir etti..

Yav çıldırıcam. Dota yükleme ekranında kalıyor oyun açılmıyor. Aynı sorunla karşılaşan var mı?

Dota ölmüş
3e8a911b46f2fa6e05bbda9dfd5cc3f9a08f2a83_full.jpg

Ben oynuyorum.7.07'yi çoğunlukla beğendim. Bazı radikal değişiklikler var. En iyi şeylerden biri bence jungle'ın nerflenmesi, dark willow, turbo modu, kulvarların genişlemesi, hex'in dispellanamaması.
Sevmediğim şeyler
-Kurye, ward ve smoke'un pahalılaşması
-Side shop'un soyulması
-Tiny
Tarafsız olduğum büyük değişiklikler
-beleş uçan kurye
-gizli dükkanda bottle
-kuryede artık hızlanma yerine 2 saniye koruma
-başlangıçta beleş tp
-güçlü talentlar
-Roshan'ın ikinci öldürüşte cheese, üçüncü ölüşte cheese'in üzerine tek kullanımlık refresher orb düşmesi
-Shrine'ların ve bounty rünlerinin yerlerinin değişmesi
-Pangolier
-Spirit Vessel, Kaya, Storm Hammer, bir de muteleyen bir item.

erennuman_mb said:
Kaya gayet iyi. Özellikle diğer itemlara parası yetmeyen büyücü supportların işine yaradı.
Dediğim gibi sadece supportlar almıyor ama. %10 spell amp Skywrath gibi supportların ki zaten skywrath hasar potansiyeli gayet yüksek olan bir support , inanılmaz hasar çıkarmasını sağlıyor. Zaten yedi rod of atos ile beraber çok popüler olmuştu. Manta çıkmazsan atos + silence + ulti ile tek başına kesebilecek hale geliyordu skywrath.

M.ArdA_TaleWorlds said:
Arkadaşlar selam, bu gece 03:00'da kalkacak NDA sonrası ve yarın elimden geldiğince Dota 2 Kart oyunu olan Artifact yayını yapacağım. Merak edenlerin sorularını da yanıtlamaya çalışacağım. Hepinizi bekliyorum! https://www.twitch.tv/marda88
Bu arada, Pazarstesi günü 7.20 geliyor.

Back
Top Bottom