DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

Üzgünüm ama Drow başını durdurur, karşıdaki Ursa blink alırsa yanına gelerek başlar ve drow şu geri sektirmeyi atmadan önce ursa kendi slowunu atar, yetişir ve zaten zayıf olan drow'u hızlıca gömer.

Son maça taşınacak bence seri, yakın olarak Vici'yi görüyorum. Bu kadar bekletmeseler bir de güzel olacak.

Bound Sentinel said:
Üzgünüm ama Drow başını durdurur, karşıdaki Ursa blink alırsa yanına gelerek başlar ve drow şu geri sektirmeyi atmadan önce ursa kendi slowunu atar, yetişir ve zaten zayıf olan drow'u hızlıca gömer.
Drowun w aynı zamanda disarm veriyordu galiba?

Ezio Auditore (1459) said:
Bound Sentinel said:
Sadece knockback
Balex said:
Son maça taşınacak bence seri, yakın olarak Vici'yi görüyorum. Bu kadar bekletmeseler bir de güzel olacak.
TI Finali olduğunu unutmuşum :grin: Zevkli olmayacak gibi final.

rotk dışında hiçbir oyuncu hakkında bir şey bilmiyorum izleyiciye maç dışı bir şey sunamıyorlar geçen seneki final heyecanı yok. Oynayış biçimlerinden dolayı tek tarafın ezip geçeceği maçlar olabilir. Umarım hatalı çıkarım.

huskarın zayıflığı zırhı zaten ursa yakalarsa alır huskarı çok rahat. Ursada ölür ama yinede alır.

A worthy sacrifice!  :grin:

Öncekine oranla çok daha büyük çaplı oldu turnuva,takımların maçların vs. bu yüzden geri planda kaldığını düşünüyorum.Örneğin ben compendium sahibiyim ama ne bir maç izledim ne de haber okudum daha. :grin:

Newbee kayıt formu:
--------------------------
l  ☐ Not REKT            l
l                              l
l  ☑ REKT                  l
--------------------------

414ben said:
Bound Sentinel said:
Sadece knockback
Deafening ile karıştırdım o zaman.

Irkçı ibnelerin kazanmasindan hiç hosnut olmadim ya.Burning,rOtk,Sylar varken Vg nin almasini isterdim,Fear lı EG fark yaratabilirdi diye dusunuyorum.Zira mason bi pubstardan fazla degildi(Alliance maci haric).Su ses olaylari,channel in dusmesi falan ti4 e yakismadi o kadar proze poolu varken bunlarin olmasi ayip oldu.Sanirim Burning ve LaNm bırakiyolar.Birakmadan once Burningin TI almasini isterdim neyse genel olarak idare ederdi.

Edit Burning i rOtk yle olan seysinden yazdim

Singsing de söylemişti, o camdan sesler duyulabiliyormuş. Şimdi hangi maçtı aklıma gelmiyor ama bir maçta Shaman, Void'in yerini kesinlikle öyle bulmuştu.

Final zevksizdi bence de genel olarak özellikle grup aşamasında zevkli maçlar vardı. Özellikle Liquid ve IG maçı bayağı heyecanlıydı.

Camlar ses geçiriyorsa C9un bilmesi lazımdı bile bile ölüme gittiler. Pickledikleri herolar da LEVEL 1 ROSH diye bağırıyor zaten. rotk seyircilerin sesine göre gitmedik dese de inanmadım her durumda C9un rosh denemesi saçma. Keşke c9 yenseydi daha heyecanlı final olurdu.
Sabine said:
Irkçı ibnelerin kazanmasindan hiç hosnut olmadim ya.Burning,rOtk,Sylar varken Vg nin almasini isterdim,Fear lı EG fark yaratabilirdi diye dusunuyorum.Zira mason bi pubstardan fazla degildi(Alliance maci haric).Su ses olaylari,channel in dusmesi falan ti4 e yakismadi o kadar proze poolu varken bunlarin olmasi ayip oldu.Sanirim Burning ve LaNm bırakiyolar.Birakmadan once Burningin TI almasini isterdim neyse genel olarak idare ederdi.

Edit Burning i rOtk yle olan seysinden yazdim
Irkçı değiller o muhabbet tamamen çevirmen hatası

Kimse beğenmemiş turnuvayı, evet bende önceki senenin A-Na'Vi maçları gibi destansı şeyler isterdim ama şöyle bir durum var ki Newbee de VG'de inanılmaz yetenekliler, her maçın açık bir dominant tarafı vardı, hatalar çok azdı ve ben zaten Newbee-Tongfu ekibini hep sevdiğim için memnun oldum finalden, Newbee aklıma çok karizmatik bir takım olarak kazındı. Neyse beyler böyle diyorsunuzda size deseler "şu maçı outdraft yapıp 15 dakikada bitir size 5 milyon dolar verecez" hayır mı diyeceksiniz siz, bunun aksine oynayan bence bir tek Na'Vi var.

İki takım da mükemmel oynuyor orası kesin. Newbee main eventte tüm serileri kazandı, VG grupları silip süpürdü. Ama 4 maç inatla AA ve prophet pickleyip niye zorluyorsun ki olmuyor işte. Üstüne venomancer... 

Güzel doto yoksa cosplayler var
UYARI:RESİMLER AŞIRI BÜYÜK buradan daha kolay bakabilirsiniz
JhdZAlv.jpg
4pI7XXL.jpg
oM4QTEo.jpg
NyaojYJ.jpg
BYggfEI.jpg
UkMqY8o.jpg
YZzL39M.jpg
FEva8FQ.jpg
iCkzpfC.jpg
1sUSHh7.jpg