DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

Realist Kupa said:
Realist Kupa said:
Gençler abimi dotaya başlatmaya çalışıyorumda etkilenmesi için hangi videoyu izleteyim sizce moba yı bilmiyor anlayabileceği bişi olursa sevinirim

Yardımcı olan yokmu

Na'Vi'nin normal şartlarda teamwipe vereceği combatta nasıl oluyorsa iG wipe veriyor.Efsane efsane

Oyunda inventory me hedye paketi diye bir şey eklenmiş.Açtıkça hem bir sürü hediye çıkıyor hem de aynı hediye paketinin bir üst leveli çıkıyor.Bu nedir?

Voyant said:
Oyunda inventory me hedye paketi diye bir şey eklenmiş.Açtıkça hem bir sürü hediye çıkıyor hem de aynı hediye paketinin bir üst leveli çıkıyor.Bu nedir?

Oyunun sana gönderdiği bir hediye işte. Başka bir özelliği yok.

Ripper said:
1057 win senin neyine be hacı sniper hiç en başarılı hero olur mu dışlarlar bikere seni .
Sniper'ın huskardan bile op olduğunu düşünüyorum ben. En çok counter'ı olan hero bu olsada kasınca durdurulmuyor. Kasmasıda çok kolay, bir deso ve cyrstalis alıyorsun killer geliyor sana zaten.

Ezio Auditore (1459) said:
Ripper said:
1057 win senin neyine be hacı sniper hiç en başarılı hero olur mu dışlarlar bikere seni .
Sniper'ın huskardan bile op olduğunu düşünüyorum ben. En çok counter'ı olan hero bu olsada kasınca durdurulmuyor. Kasmasıda çok kolay, bir deso ve cyrstalis alıyorsun killer geliyor sana zaten.

sniple kazanmak tamamen karşı takıma göre oluyor. adamlar salaksa %100 kazanırsın, değilse %20-30.

http://dota2lounge.com/trade?t=109430335 ne düşünüyosunuz beyler. Yerler mi? Güzel set söyler misiniz özellikle invoker pudge meepo omniknight veya nyx için.

http://dota2lounge.com/trade?t=109430335 ne düşünüyosunuz beyler. Yerler mi? Güzel set söyler misiniz özellikle invoker pudge meepo omniknight veya nyx için.
Sana şekil bir invoker set atayım. Para sıkıntın yoksa kesin al onu :
Ahm internet sitesinde bulamadım dotaya girince atarım link sana ama buda güzeldir. : http://www.dota2.com/store/itemdetails/20082?r=258

luckylancer said:
Ripper said:

sniple kazanmak tamamen karşı takıma göre oluyor. adamlar salaksa %100 kazanırsın, değilse %20-30.
Öyle deme ya. ben axe ile bm dagger çıkmışım sniperda 1 deso vardı . Adamlara atlıyorum ama karşıda cent barath var onlarla uğraşana kadar sniper anamızı ağlatıyordu yani sniper için tek önemli şey sağlam tanklar veya az sağlam takım  :lol:

Yani dışarıdan adam almakdan daha kolay bişey yok ve desolatar lu sniper mahveder adamı lanede kastırmaz

Her hero kasarsa durdurulamaz olur zaten..

Sniper cidden @luckylancer'nin dediği gibi karşı takıma bağlı.. Sniper ölmesi en kolay olan herolardan.. Zaten ilk deso çıkarsa ölür veya shadow blade kasarsa dust alırsanız kaçamaz ölür kasılamaz.. Her hero için opluk yoktur.. Kastırmazsın yenersin (tabi bunu tüm takımın yapması lazım :sad: )

Team fightta 1 kişi arkadan snipere dalıcak ben
genelde söylerim adamlar dalar o sırada biz tankları falan tutarız.. Ruslara bile söyleyince yapıyor (espri yapıyorum kanki diyorlar yoksa yapmıyacaklar)

Miraak said:
Her hero kasarsa durdurulamaz olur zaten..

Sniper cidden @luckylancer'nin dediği gibi karşı takıma bağlı.. Sniper ölmesi en kolay olan herolardan.. Zaten ilk deso çıkarsa ölür veya shadow blade kasarsa dust alırsanız kaçamaz ölür kasılamaz.. Her hero için opluk yoktur.. Kastırmazsın yenersin (tabi bunu tüm takımın yapması lazım :sad: )

Team fightta 1 kişi arkadan snipere dalıcak ben
genelde söylerim adamlar dalar o sırada biz tankları falan tutarız.. Ruslara bile söyleyince yapıyor (espri yapıyorum kanki diyorlar yoksa yapmıyacaklar)
kastırmamak diye birşey yok. Adam ne yapacağını biliyorsa durduramazsın zaten. örneğin ben farm yapamadım bir oyunda ganklara gidip çaktırmadan kill çaldım bildiğin durdurulamaz oldum. Kaybettik ama olsun.

385F77609CD3C358686966198BA4686902E4FDAD

edit:
1560C7B60B2CEC202CDE9C626E32FA9CD6F9F6AB

Voyant said:
10 levelden sonra duracak ve 20 levele kadar bekleticek. sonra 40 sonra 60 sonra 80.

BALEX: Valve tipi oyunlarda steam yoluyla oyunda konsolu aktifleştirmeyi biliyormusun.

"dota_force_right_click_attack 1" bu kod ile sadece sağ klikle deny atabilirsin.
ayrıca konsola ulaşmak için kütüphane oyuna sağ tıklayıp seçenekler ordan başlama seçeneklerini seçip oraya "-console" yazabilirsin.

Sarı Lagod said:
"dota_force_right_click_attack 1" bu kod ile sadece sağ klikle deny atabilirsin.
ayrıca konsola ulaşmak için kütüphane oyuna sağ tıklayıp seçenekler ordan başlama seçeneklerini seçip oraya "-console" yazabilirsin.
Venonun ultiden ölmeyecek bir adama yanlışlıkla deny attıktan beri yapmıyorum onu :smile: adam baseye giriyordu tam ben doğdum yürürken ona bastım çat :grin:.. Reportlandım :smile:

Miraak said:
Venonun ultiden ölmeyecek bir adama yanlışlıkla deny attıktan beri yapmıyorum onu :smile: adam baseye giriyordu tam ben doğdum yürürken ona bastım çat :grin:.. Reportlandım :smile:
Süpermiş ya benim başıma gelmedi daha :grin: a ya basıp deny zor geliyor böyle deny veya ls kaçırmıyorum.

Miraak said:
Sarı Lagod said:

Bir kere Aegis deny'ladım ben bunun yüzünden. O günden beri kullanmıyorum. :razz:

Back
Top Bottom