DOTA 2 - 7.07c

Users who are viewing this thread

Ranked girip venomancer ile inatla mid gitmeye çalışan,15.dakikada kurye alan,kuryedeki eşyalarımı kendi envanterine alan adamlar nasıl oluyor da ranked girebiliyorlar? Public oyundan beter ya,sinir krizi yemin ediyorum.

Beyler dotacinemaya headshot için istekte bulundum bi oyunumu.. Tahminen kaç video sonra çıkar? Daha headshot yayınlanmadı ilk videoda çıkar mı yoksa çok kişi atıyor 2-3 videoyu bulur mu? Var mı hiç yollayan?

24:40 gibi dire bottom towerin dibinde oldu.. Ben pudgeyim.. :grin:
697518784

Edit: Daha güzel hooklarım oldu ama o zamanlar dotacinema pek izlemezdim sadece adını bilirdim.. :grin:

Bir sorum var. Kasmış tiny i hangi hero duurdurabilir? TA ile birkaç kere denedim 2-3 attığım halde ölürken stan atıyo rakipte beni kesiyo. Orchid de kasmıyorum mantıklı gelmiyo . Bî hero söyleyin kasmış tiny i durdursun.(tabi kasınca)

dangan said:
Bir sorum var. Kasmış tiny i hangi hero duurdurabilir? TA ile birkaç kere denedim 2-3 attığım halde ölürken stan atıyo rakipte beni kesiyo. Orchid de kasmıyorum mantıklı gelmiyo . Bî hero söyleyin kasmış tiny i durdursun.(tabi kasınca)

The Summit in Na'Vi.us diğer adıyla NAR vs VG maçında aynı şey oldu.Team game çok önemli tiny için.Lycan,puck,razor.Ki özellikle bkbli razor tiny için çözüm diyebilirim.Bu arada çok iyi maçtı NAR vs VG maçı çok iyi maçlar dönüyor The Summit'te TI4'dan önce görmek istediğimiz manzaralar bunlar...

dangan said:
Sniperi al uzaktan uzaktan hallet.Yanına gelemeden eritirsin.TAbi kasmış sniper

Dotaya bu forumda ilgi yükselmiş .
Sizce Axe a vg gereklimi bence vg yerine daha sonragan tarrasque daha iyi gider. benim axe item buldim şöyle  Sırasıyla  Dagger Bm karşıya göre Ya assoult yada tarrasque. Zaten assoulta başladıysan %85 ihtimalle ounu bitirmeye yakınsın demektir.
Ayırıca axeyle arkanıza bi cm sven yada stormy alın kimse tutamaz sizi.
Bu arada forumun lobisi felan varmı yada clan guild vs. geleyim bende

4mnB40.jpg
WTF??

Bu platform nasıl 2. sayfaya düşer. İçim yandı bişeyler paylaşayım.

Geçen Yine Centaur Akıyorum oyunun bitiş süresi 10 yılda bir denk gelir :

edit :Sniper Halberd yapmış ? Ah bu ruslar

Konuşucak pek birşey yok ki.. International tam anlamıyla başlasın o zaman canlanır buralar.. Arada 2-3 tane yeni oyuna başlayan adam gelsede anlatsam diyorum soru soran yok.. Herkes mi pro oldu vay a...

LapisLazuliciAmca said:
Cok istedin sorayim 4.5 saniye boyunca damage yansitan item (adini unuttum) tum zaralari yansitiyor mu? Teldeyim deneyemiyorum.
O itemin adı Blade Mail.. Her hasarı yansıtır ama karşıdakinin blade mailinden gelen hasarı yansıtmaz.. Şöyle açıklayayım : A ve B kişiler blade mail kasmış ikiside.. İkiside açmış A kişisi B ye vurunca B'den yansıyan blade mail hasarı A'daki blade mailden tekrar yansımaz.. Yoksa döngü olur :smile:.. Birde mud golemde falan işlemiyor ancientların bazılarında falan çalışmıyordu..

Miraak said:
LapisLazuliciAmca said:
Cok istedin sorayim 4.5 saniye boyunca damage yansitan item (adini unuttum) tum zaralari yansitiyor mu? Teldeyim deneyemiyorum.
O itemin adı Blade Mail.. Her hasarı yansıtır ama karşıdakinin blade mailinden gelen hasarı yansıtmaz.. Şöyle açıklayayım : A ve B kişiler blade mail kasmış ikiside.. İkiside açmış A kişisi B ye vurunca B'den yansıyan blade mail hasarı A'daki blade mailden tekrar yansımaz.. Yoksa döngü olur :smile:.. Birde mud golemde falan işlemiyor ancientların bazılarında falan çalışmıyordu..
Son oyundada huskar bm ile pudgeye ( bana) atlıyodu durmadan bende mecburi bm kastım / tek durability herosu ben olunca. Baktım daha vuramıyo direk kendini öldürüyo. Huskara bm kasmak çok zevkli

oyunda "arkadaşız o yüzden beraber oynayacağız" diyip hard carry'i topa yollama mantığı olmasa oyun güzel. adamlar 2 hard support alta gitti. Neyse oyunu yine ben kurtardım sayılır, her ne kadar jungle sırasında 313131321123321 'ur mom' yesemde.

EDIT: O oyundan öğrendiğim alch kulvarda bi 'şey' kasamasa bile AFK farm yapıp ara sıra savaşlara gözüküp asist alırsa harbi durdurulmaz oluyormuş.

Back
Top Bottom