Domination of the Dead-Ölülerin Hakimiyeti-2.Sezon Başladı!

Hikayenin Durumu Nasıl?

• Bence gayet iyi gidiyor,devam et.

Votes: 1 25.0%
  • Kararsızım

Votes: 0 0.0%
  • İyi gidiyor ama yinede final yap.

Votes: 1 25.0%
  • Başka hikayelerde görmek istiyoruz seni.

Votes: 2 50.0%
  • Kötü gidiyor.

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    4

Users who are viewing this thread

Gandalf the Grey said:
Güzel bir hikaye fakat, Savaş yerine daha ölümcül bir mikrop yapabilirsin karışmak gibi olmasında; Sanırsam The Walking Dead fanatiğisin :smile: . Başarılar napalım.
Aslında savaşı anlatmıyorum,zombi salgınını anlatıyorum.The Wlking Dead değilde,Fear The Walking Dead fanatiğiğim :smile: Yorum için teşekkürler.

Bazı Devrik Cümleler Arada Anlatımı Baltalıyor Ama, Yine de Anlatım Olarak İlk Bölümlere Göre Çok Gelişme Var :smile: .
Seni Ortaçağ Yazarlığına Alalım Artık  :wink: :grin: .

Nogay.San said:
Bazı Devrik Cümleler Arada Anlatımı Baltalıyor Ama, Yine de Anlatım Olarak İlk Bölümlere Göre Çok Gelişme Var :smile: .
Bu hikaye bitince Ortaçağ Hikayelerine de başlayacağım :smile: Bu arada yorum için teşekkürler.

Prosperus said:
Nogay.San said:
Bu hikaye bitince Ortaçağ Hikayelerine de başlayacağım :smile: Bu arada yorum için teşekkürler.
Hikaye Bitince mi?
11. Bölüm,

ve Ay, Dünyaya Düşer, Dünya Yörüngeden Çıkar Güneşe Girer; Ali, kemal, Gizem, Büşra müşra Kim Kaldıysa Ölür. Ahirete Giderler, Zebanilerle Patlarlar Koparlar Artık Beynamazlar, Çekecekler Dünyada Yaptıklarının Cezasını, ''İnsanoğlu BaşıBoş Bırakıldığını mı Sanır.'' Diyor Ayette Hepiniz göreceksiniz, Alisi, Gizemi, Beynamazlar Sizi, Yanacaksınız Hepiniz, Bari İki Rekat Seferi Kılın, Anca Zombiler Zombiler Bırakın bunları Boş İş Bunlar, Allahu Akbar.  Anææ Konu Dağıldı İyice  Bææ. Neyse Dünya Gitti Hikaye Bitti.

Nogay.San said:
Prosperus said:
Nogay.San said:
Hikaye Bitince mi?
11. Bölüm,

ve Ay, Dünyaya Düşer, Dünya Yörüngeden Çıkar Güneşe Girer; Ali, kemal, Gizem, Büşra müşra Kim Kaldıysa Ölür. Ahirete Giderler, Zebanilerle Patlarlar Koparlar Artık Beynamazlar, Çekecekler Dünyada Yaptıklarının Cezasını, ''İnsanoğlu BaşıBoş Bırakıldığını mı Sanır.'' Diyor Ayette Hepiniz göreceksiniz, Alisi, Gizemi, Beynamazlar Sizi, Yanacaksınız Hepiniz, Bari İki Rekat Seferi Kılın, Anca Zombiler Zombiler Bırakın bunları Boş İş Bunlar, Allahu Akbar.  Anææ Konu Dağıldı İyice  Bææ. Neyse Dünya Gitti Hikaye Bitti.
Her bir zombi hikayesinin de sonu vardır ama değil mi? :smile:

2.SEZON 5.BÖLÜM​

(11.BÖLÜM)​

''BİZİDE YANINIZA ALIN''​
-Artık yeter!Artık yeter!Size ikinci bir şans verdim,yaşamınız size söylediklerimi getirmelerinize bağlıydı ama siz ne yaptınız?He,ne yaptınız?Bir adam ve bir kadın getirdiniz,diye bağırıyordu general üçünede.Adeta öfke patlaması yaşıyordu.Bir anda Ali sırıtarak:

-Fena mı oldu?Öldürecek iki kişi daha buldun.Hem istediğin mallarıda getirdik.O anda general Ali'ye öyle sert bir yumruk attı ki Ali,kendisini bir anda yerde buldu.Bunu gören Kemal,karşı saldırıya geçti ve generale bir yumruk attı.Ardından general de,Ali'ye attığının aynı hızında ve gücünde Kemal'e de bir yumruk attı ve Kemal de kendisini yerde buldu.Gizem olanları çaresizce izliyordu.
-Bunları yarın akşamki ''Büyük Eğlence''mize hazırlayın.Heleki yerde yatan şu iki iti.O ikisi başrolde oynayacaklar çünkü.

*5 Saat Önce...

General,Ali'ye elindeki listeyi okuyordu:

-Üç kişi olduğunuz için her birinize üç araba düşüyor.Modeli fark etmez.Siz yeterki üç araba getirin.Bakalım,fenerlerden de en az on tane getirin.Bak,''en az on tane'' dedim.Eğer on taneden az getirirseniz bozuşuruz.Yiyeceğe gelince,ondanda üç çanta kadar getirin.Hadi göreyim sizi.Unutma,ya bu verdiğim görevi başarıyla bitirip,istediğim malzemelerden istediğim kadar getirirsiniz,ya da ölürsünüz!,son cümleyi Ali'nin kulağına fısıldayarak söyledi.Ali de kafasıyla onu onayladı.Daha sonra Ali,Gizem ve Kemal bir arabaya binerek yola koyuldular.Yolda sık sık duruyorlardı.Çünkü,bu sefer general onlara kesin bir yer söylememişti.

Taksim Meydanına birkaç kilometre kalmıştı ki üçüde bir anda acıktıklarını fark ettiler ve arabayı durdurup yanlarına aldıkları birkaç gofret,bisküvilerden (artık ne varsa) bir yada iki paket yemeye başladılar ama yanlış yerde durmuşlardı ve onlar,bunun farkında bile değildiler.Daha henüz on veya onbeş dakika geçmemişti ki bir anda etraflarını teker teker zombiler basmaya başlamıştı.Bunu gören kahraman üçlümüz,derhal yemek yemeyi bırakıp arabayı çalıştırmaya başladılar.Fakat ne olduysa araba çalışmıyordu.Kemal kaç kere anahtarı çevirdiyse bir türlü arabayı çalıştırmayı beceremiyordu.Bir anda arkadaki Gizem'in sesi duyuldu:

-Çabuk Kemal ağabi,çabuk!Daha fazlası geliyor!

-Deniyorum,deniyorum ama çalışmıyor Allah'ın belası araba.Çalışmıyor işte!,sesinden ne kadar endişeli olduğu anlaşılıyordu.Ali ise bildiği tüm Duaları okumaya başlamıştı bile.Sonlarının geldiğini,buradan çıkamayacaklarını ve burada öleceklerini düşünüyordu.Ölüm korkusu bir anda içini öyle bir sarmıştı ki arabanın torpido gözüne tekmeler atmaya başlamıştı.İlk başta onu şaşkınlıkla izleyen Gizem,derhal toparlanarak Ali'yi sakinleştirmeye çalıştı ve bu çalışmalar yavaş yavaş sonuç vermeye çalıştı.Kemal ise halen arbayı çalıştırmayı deniyordu ama bir türlü sonuç değişmiyordu.Anlaşılan araba bozulmuştu ve bunun için arabadan dışarı çıkmak lazımdı ki buda pek mümkün gözükmüyordu.Otuz saniye içerisinde etraftaki tüm zombiler arabanın etrafında toplanmış,arabadakilere ulaşmak için camlara sürtünüyorlardı.İlk başta bunlardan bir cacık olmaz denilsede,sayılarının git gide artmasıyla arabadakilerinde korkusu bir o kadar artmıştı.Artık üçüde öylece oturmuş ölümün kendilerini almasını bekliyorlardı ama bir anda nereden geldiği bilinmeyen bir el silah sesi onlara bir umut kazandırmıştı.Daha atılan silah mermisinin sesinin yankısı yeni yeni azalsada bir kere daha ateş edildi,bir kere daha ve bir kere daha.Zombiler tek tek silah sesinin geldiği yöne bakıyor daha sonrada sesin geldiği tarafa doğru gidiyorlardı.Zombilerin sayısının giderek azaldığını gören kahramanlarımız arabayı yeniden çalıştırmayı denemeye başlamışlardı.İlk deneyişte olmadı,ikincisinde de,üçüncüsünde de.Kemal,içerisinden sövüyordu ve bu her halinden belli oluyordu.Fakat yılmadı,bir kere daha denedi ve bir kere daha.En sonunda arabayı çalıştırmayı başarmıştı.Derhal tüm gücüyle gaza bastı ve önlerindeki tüm zombileri ezdi.Adeta yeniden doğmuş gibi hissediyorlardı.Güneş,evler,arabalar.Sanki bunları ilk defa görüyor gibiydiler.Hemen karşılarında duran adamı sonradan fark ettiler ve o adamıda arabaya almak için yanına sürdüler.Adam aceleyle arabaya atladı ve ilk sözü şu oldu:

-Kız arkadaşım arka tarafta kaldı.Çabuk olun,onuda almalıyız.

Bunun üzerine geriye döndüler ve adamın sevgilisini de arabaya alıp oradan hızlıca uzaklaştılar.

Bir yerde durup epeyce konuştular,tanıştılar.Daha fazla bu ikisinin ''Bizide yanınıza alın,bizim size çok yararımız dokunur.Aynı şekilde sizinde,bize çok yararınız dokunur'' gibi
itirazlarına dayanamadılar ve çevredeki evlerden ihtiyacı olduklarını alıp,iki arabayla hep birlikte kasabaya döndüler.

*5 Saat Sonra...

-Artık yeter!Artık yeter!Size ikinci bir şans verdim,yaşamınız size söylediklerimi getirmelerinize bağlıydı ama siz ne yaptınız?He,ne yaptınız?Bir adam ve bir kadın getirdiniz,diye bağırıyordu general üçünede.Adeta öfke patlaması yaşıyordu.Bir anda Ali sırıtarak:

-Fena mı oldu?Öldürecek iki kişi daha buldun.Hem istdiğin mallarıda getirdik.O anda general Ali'ye öyle sert bir yumruk attı ki Ali,kendisini bir anda yerde buldu.Bunu gören Kemal,karşı saldırıya geçti ve generale bir yumruk attı.Ardından general de,Ali'ye attığının aynı hızında ve gücünde Kemal'e de bir yumruk attı ve Kemal de kendisini yerde buldu.Gizem olanları çaresizce izliyordu.

-Bunları yarın akşamki ''Büyük Eğlence''mize hazırlayın.Heleki yerde yatan şu iki iti.O ikisi başrolde oynayacaklar çünkü,diyerek oradan öfkeli bir şekilde ayrıldı general.
Ali,Gizem ve Kemal Büyük Eğlence'nin ne olduğunu bilmiyorlardı.Kendilerine neler yapılacağını bilmeden askerlerin önüne düşmüş yürüyorlardı.Belkide ölüme gidiyorlardı...

11.BÖLÜM SONU​

Üst üste ileti attığım için özür dilerim.

Çâler-i Cedd said:
iyi bölümdü devamını bekliyoruz
bir de bölümlerin arasını bu kadar açmasak mı  :razz: ( meşgul oluyorsan bir şe diyemem :smile: )
Teşekkürler.Ya WordPad de böyle olunca,burada da arasını o kadar açma hissi duydum o yüzden :smile:

Back
Top Bottom