DLC

Users who are viewing this thread

Lütfen oyunu EU4 veya CK2 gibi dlc manyağı yapmayın. 2 - 3 adet DLC illaki olabilir sonuçta para kazanmanız gerekiyor. Bannerlord da çok ucuza satışa çıkmadı. Ancak ayda bir abonelik öder gibi herşeye dlc her silaha dlc her kılıca dlc her haritaya dlc her göreve dlc mb 1 i 2008 yılından bu yana oynamaktayım gerçekten keyif alıyorum ve Bannerlord u çıktığı dakika satın aldım. Öncelikle Türk olduğunuz için başarılarınızın devamını diliyor ve destekliyorum ancak para politikasını dlc satmaya odaklarsanız serinin Bannerlord ile öleceğini düşünüyorum...

single player oynamadın mı oyunu
şuan beta oynuyoruz ve oyunu tamamlayıp dlc olarak satmalarından korkuyorum. Böyle birşey olursa erken erişim dedikleri betayı parayla alanlar dahi korsana yönelirler.

Umalım gözlerini para hırsı bürümesin. Önceki oyunlarında böyle bir yola girmediler. Ben yapacaklarını düşünmüyorum. Topluluğun saygısını kaybederlerse uzun süreçte yarardan çok zarar görürler.

Sakin olun, harbiden nereden çıktı, böyle bir duyum mu aldınız?
Yine oyunu baştan aşağıya değiştiren, güzel ve tutulmuş modlar DLC olarak gelebilir ama abartılacağını düşünmüyorum. Neden kafanızda kötü bir senaryo kurup stres yaşıyorsunuz durduk yere :grin:

single player oynamadın mı oyunu
şuan beta oynuyoruz ve oyunu tamamlayıp dlc olarak satmalarından korkuyorum. Böyle birşey olursa erken erişim dedikleri betayı parayla alanlar dahi korsana yönelirler.
Çok gereksiz bir korku olmuş bu dostum. Böyle bir şey TW için intihar olur akıllarına bile gelmemiştir emin ol, öyle bir politika izleme gibi bir yönelimleri yok. Verdiğin Viking Conquest örneği de çok yersiz olmuş, Viking Conquest 0'dan campaign sunuyor, kozmetik üzerine yapılmış bir dlc değil.

Çok gereksiz bir korku olmuş bu dostum. Böyle bir şey TW için intihar olur akıllarına bile gelmemiştir emin ol, öyle bir politika izleme gibi bir yönelimleri yok. Verdiğin Viking Conquest örneği de çok yersiz olmuş, Viking Conquest 0'dan campaign sunuyor, kozmetik üzerine yapılmış bir dlc değil.
Evet Viking conquest güzel bir dlc

MP için yeni haritalar, SP için de harita veya özellik genişletme (örneğin istediğin yere kale/köy kurabilme gibi) DLC'si olabilir. Yeni bir krallık DLC'si olabilir. Bu oyunu canlı tutacaktır.

Çok paraya ihtiyaçları olursa ilerde multiplayer için kozmetik şeyler satabilirler kimse karşı çıkmaz. Ama öyle dlc yağmuruna boğacaklarını sanmıyorum maksimum 2-3 adet çıkar yıllar sürer.

Back
Top Bottom