Divine Roleplay - Sunucu Açık !! Son Sayfadaki Bilgilendirmeyi Okuyun

Users who are viewing this thread

demek istediğim şu steamımdaki bütün mblerde hiçbir sunucuya girmiyo liste gözükmüyo daha doğrusu sunucuya bağlanamadı diyo.hadi hayırlısı server güzel olacağa benziyor gerçekten iyi roller size

Knife said:
demek istediğim şu steamımdaki bütün mblerde hiçbir sunucuya girmiyo liste gözükmüyo daha doğrusu sunucuya bağlanamadı diyo.hadi hayırlısı server güzel olacağa benziyor gerçekten iyi roller size

problem varsa steamimi ekle her konuda yardımcı oluruz problem çıkarsa başka bir steamine oyunu yollayabilirim

arkadaşlar sunucu açılışı bugün yapılıcak dota 2 turnuva maçımız var maçlarımızdan sonra sunucu aktif olucak

Örnek bir başvuru formu = http://pwforum.divinerp.com/viewtopic.php?f=16&t=52&p=104#p104

Not = başvuruların güzelliğine önem verin ne kadar ilgi çekici ve güzel hazırlarsanız o kadar faydalı olur sizin için başvurular açılmıştır

1 hafta deneme süresi bulunucak her faction sahibi klanların

Arkadaşlar sunucumuz bugün açılıcak mesaj atıp durmayın şuan için sunucu hostumuz açık değil sunucu hostumuz açtığı an bizde sunucuyu açıcaz şimdiden hayırlı olması dileğiyle

not = harita editsiz ve sıfır olarak açılıcak factionlar oturtulunca yarın öğlen saatlerinde harita güncellenicek sadece reset atılıcak oyundan bağlantınız gitmez para vb. şeyler kasabilirsiniz kayıt edilicek

haritadaki eskikleri belirlemeniz içinde bir şans bu eksikleri bildiren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

SoE_Napoléon: Şuan malesef bilgisayar başında olmadığım için mümkün değil
SoE_Napoléon: Yarın sabah kurulumu yapabilirim siz scriptleri yollarsınız yüklemeyi yaparız

gördüğünüz üzere arkadaşlar hostla iletişime geçtim kurulum sabah hazır olucak hiçbir sorun yok

Makaveli_Shakur said:
Arkadaşlar sunucu açılışı gecikti biliyoruz ama elimizde olan bir şey değil DivineRP olarak DotA2 turnuvamızda var ve maçlar 2 şer li olduğu için sunucu ile ilgilenmemizi biraz aksatıyor ama elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışıyoruz sabrınız için teşekkürler.

BlackGate said:
SoE_Napoléon: Şuan malesef bilgisayar başında olmadığım için mümkün değil
SoE_Napoléon: Yarın sabah kurulumu yapabilirim siz scriptleri yollarsınız yüklemeyi yaparız

gördüğünüz üzere arkadaşlar hostla iletişime geçtim kurulum sabah hazır olucak hiçbir sorun yok

sunucu hostuyla alakalı bir sorundu sabaha açık

Host geldi arkadaşlara sunucu belirli bir saatte açılıyor hayırlı olsun beklememizde bir sebep vardı onuda zaten sizinle paylaşıcaz yakın zamanda

At ile çarpma kısmı gözüme saçma göründü. Sonuçta gerçek hayatta arabamızı kontrol edemeyerek "yanlışlıkla" birisine çarpma ihtimalimiz olmuyor mu? Bende o sırada başka bir yere bakıyordum ve tam önüme baktığımda adamı görmüş oldum rolde, sonra dizginleri o anki yaşadığım adrenalinden dolayı çekemedim. Bunu role yansıtmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Tabii ki siz bilirsiniz.

Bruce Bullet said:
At ile çarpma kısmı gözüme saçma göründü. Sonuçta gerçek hayatta arabamızı kontrol edemeyerek "yanlışlıkla" birisine çarpma ihtimalimiz olmuyor mu? Bende o sırada başka bir yere bakıyordum ve tam önüme baktığımda adamı görmüş oldum rolde, sonra dizginleri o anki yaşadığım adrenalinden dolayı çekemedim. Bunu role yansıtmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Tabii ki siz bilirsiniz.

peki sen arabayla çarpınca ceza yemeden hiçbirşey yapmadan yoluna devammı ediyorsun ?

Sunucu çok başarılı gözüküyor,siteyede baktım gerçekten güzel tasarlanmış emeğinizin çok olduğu herşeyden belli :smile:

Umarım uzun ömürlü bir sunucu olur,herkes eğlenir :smile:

şu mantığı düşündük haritada neden köylere ayrı bir fact ? factiona girip factionların köyünde çalışırlar birnevi işçi karşılığındada para alabilirler yaptıkları yemekleri satarak vb. şeyler ile özellikle han için yemek yerleri vb. yerler uzak olucakki ticaret artsın server açıldıktan 1 hafta sonra han factionu açıcaz sadece hancıların kullanabileceği bir faction

BlackGate said:
şu mantığı düşündük haritada neden köylere ayrı bir fact ? factiona girip factionların köyünde çalışırlar birnevi işçi karşılığındada para alabilirler yaptıkları yemekleri satarak vb. şeyler ile özellikle han için yemek yerleri vb. yerler uzak olucakki ticaret artsın server açıldıktan 1 hafta sonra han factionu açıcaz sadece hancıların kullanabileceği bir faction

Önce ben haritamda yaptım birinç.

Anani said:
BlackGate said:

wut ? 0.o

Anani said:
BlackGate said:

What?I cant understand u bro , talk to be more specific pls

adminlerimizden asy bıraktığını açıklamıştır forumla ilgileniceğini ancak oyun içinde adminlik yapmıyacağını belirtmiştir.

Back
Top Bottom