Divine Roleplay - Sunucu Açık !! Son Sayfadaki Bilgilendirmeyi Okuyun

Users who are viewing this thread

Tebrik ederim çok güzel olmuş.TR yamayı  düşünüp yaptığınız için benden +1.Lakin herkesin 1 evi olacak yazmışsınız ama şöle bir durum söz konusu evi olan kişi oyunda değilken başkası onun evine girip istediğini yapabilir buna bir çözüm buldunuz mu  :?: yada bulacakmısınız  :?: Eminim gayet güzel bir pw serveri açacaksınız uğraştığınızda çok belli tekrardan tebrik ederim.  :grin:

Larquen[Raymis] said:
Tebrik ederim çok güzel olmuş.TR yamayı  düşünüp yaptığınız için benden +1.Lakin herkesin 1 evi olacak yazmışsınız ama şöle bir durum söz konusu evi olan kişi oyunda değilken başkası onun evine girip istediğini yapabilir buna bir çözüm buldunuz mu  :?: yada bulacakmısınız  :?: Eminim gayet güzel bir pw serveri açacaksınız uğraştığınızda çok belli tekrardan tebrik ederim.  :grin:

o en basit iş dostum :grin: bende en zorunu söyledin sandım merak etme o kolay olan onu hallederiz :grin: teşekkürler yorumun için

Don_Carleone said:
BlackGate said:
Don_Carleone said:
Türkçe yamada değişmeyecek şeyler varmı?
Varsa neler ?

değişmeyecek şeylerden kastınız daha açık sorarsanız yardımcı olurum
Şöyleki oldukça cok eşya var hepsini ismi değişicekmi yoksa kalanlar da olucakmı ?

genel olarak türkçe ancak itemlerin ismini değiştirme olayını düşünüyoruz duruma göre mümkün ancak hepsinin ismini değişmek biraz problem çıkarabilir

Propaganda said:
Bir oyuncuyu tekmele olayı komik olmuş sanki,onu direkt,bir oyuncuyu at yapsanız daha iyiymiş.

mizahi olarak yaptık değiştirmeye gerek olduğunu sanmıyorum

BlackGate said:
BlackGate said:
SfenksTR said:
tarik kim tanimiyorumda simdide diger sunuculara mi saldirmaya basladiniz. kendi admin oldugunuz sunucuda random atmaya baslamissiniz demek bir de :lol: :lol: :lol: :lol:
baltalayici asagilayici yorum yapmiyorum sizi oyunculara tanitiyorum. Kiskanilacak bir sey degil ki, ortada sadece bir konu var baska bir sey yok. Merak etme gelmek istemem, istesemde gelemem pingden dolayi zaten.

hiç problem değil dediğim gibi ister gel oyna ister oynama ben oyuncularımla ilgilenirim gerisi beni ilgilendirmez gelenleri memnuniyetle beklerim gelmeyen veya istemeyen zaten hiç gelmesin tabiki bu forum özgür bir forum ben ne modum ne yönetici istediğin yorumu yapmakta özgürsün

sfenkstr yani namıdiyar arthurdayne yorumların için teşekkür ederim
Arthur Dayne aptal isimler kullanmaz, senin gibi bir çocuk değil, bu arada o nam-ı diğer olacak azıcık Türkçe öğren.

UCNs_Darklord said:
BlackGate said:
BlackGate said:
SfenksTR said:
tarik kim tanimiyorumda simdide diger sunuculara mi saldirmaya basladiniz. kendi admin oldugunuz sunucuda random atmaya baslamissiniz demek bir de :lol: :lol: :lol: :lol:
baltalayici asagilayici yorum yapmiyorum sizi oyunculara tanitiyorum. Kiskanilacak bir sey degil ki, ortada sadece bir konu var baska bir sey yok. Merak etme gelmek istemem, istesemde gelemem pingden dolayi zaten.

hiç problem değil dediğim gibi ister gel oyna ister oynama ben oyuncularımla ilgilenirim gerisi beni ilgilendirmez gelenleri memnuniyetle beklerim gelmeyen veya istemeyen zaten hiç gelmesin tabiki bu forum özgür bir forum ben ne modum ne yönetici istediğin yorumu yapmakta özgürsün

Arthur Dayne aptal isimler kullanmaz, senin gibi bir çocuk değil, bu arada o nam-ı diğer olacak azıcık Türkçe öğren.
Kardeşim bide birilerini alt etmek birilerini yenmek için uğraşmasanızda destek verseniz emin olun o zaman çok daha iyi olurdu

UCNs_Darklord said:
BlackGate said:
BlackGate said:
SfenksTR said:

hani yazdınya frasperse oynanmaz diye zamanında trolleyip perm yedin ya acın varya merak etme ban listte mevcutsun zaten istesende giremezsin :smile: iyi forumlar

Larquen[Raymis] said:
UCNs_Darklord said:
BlackGate said:
BlackGate said:
SfenksTR said:

Kardeşim bide birilerini alt etmek birilerini yenmek için uğraşmasanızda destek verseniz emin olun o zaman çok daha iyi olurdu

bırak kendileri takılsın

UCNs_Darklord said:
BlackGate said:
-alıntı-

Biz kimin çocuk olduğunu iyi biliriz. Başarılar BlackGate. Umarım iyi yerlere gelirsiniz. Baltalayıcı kişileri görmezden gelip hiç cevap vermeseniz de olur, eninde sonunda bu tür kişiler ortamdan tepki alamayınca uzaklaşırlar.

NarutoTR said:
UCNs_Darklord said:
BlackGate said:
-alıntı-

Biz kimin çocuk olduğunu iyi biliriz. Başarılar BlackGate. Umarım iyi yerlere gelirsiniz. Baltalayıcı kişileri görmezden gelip hiç cevap vermeseniz de olur, eninde sonunda bu tür kişiler ortamdan tepki alamayınca uzaklaşırlar.

dediğim gibi kıskançlar doluştu şuan bildiğiniz üzere iki tane türk serverı mevcut 3. olanı kaldıramazlar zaten oyuncu çekemedikleri için biz kendimize güveniyoruz yapıcağımızı söylüyoruz sunucu alındı site alındı düzenlemeler bittiğinde açılıcak site girişinde harita ve server kurallarıyla alakalı video çekilicek yani darklord ve arthur adlı şahıslar zaten banlı olucağı için bırakda yorum atsın

Don_Carleone said:
Kendileri yapamadıkları şeyleri başkası yapınca zorlarına gidiyor hehalde  :lol:

kesinlikle bu arada ev sistemini şuanda mevcut olan bir sunucuda görebilirsiniz kesinlikle böyle olmuyacaktır merak etmeyin

Asla baltaladığımı düşünmeyin ama,türk oyuncularının bahse girerim %80'i kural tanımaz,rol bilmez.%20lik kısım kendini bilir zaten.Adam gidip 'yük atı' diyemiyor da 'cart horse' diyor.Gidiyor rol yapmadan ata biniyor kaçıyor.Bunlardan çok var.Kaliteli rol sunucakmışsınız,harika,cidden harika bir sunucu.Ama bahsine girerim bu ceza sistemini server popülasyonu düşmesin diye bazen uygulamaktan kaçınacaksınız.Nedenini söyledim zaten.

Back
Top Bottom