In Progress Diplomasi Sorunu.

Users who are viewing this thread

CptZack

Recruit
@uçanbiblo Merhaba, oyunda yeni güncellemeler ile diplomasi çözülmeye çalışılıyor. Ancak çok fazla dengesizlik var oyunda. En son güncelleme ile krallıklar arası güç dengesine göre krallıklar kendi içinde oylama yaparak savaş başlatıyorlar. Ancak bu durum çok fazla sorun ve dengesizlik barındırıyor. Epic Store üzerinden 1.4.1. sürümü kullanıyorum. Krallığımdaki klanlar sürekli savaş ilan etmek istiyorlar. Krallık savaşlarının bu kadar fazla olması bence sorun. Herkes durduk yere savaş açıyorlar. Çok uğraştım ve tüm krallıklar ile barış yaptım. (Kuzait hariç.) Ardından barış dönemi olsun istedim ancak üç gün içinde tüm krallıklar savaş ilan etti. Yetmezmiş gibi krallığımdaki klanlar hala oylamaya savaş oylaması yapıyor. Oylamaya 600 nüfusa red veriyorum ancak iki gün sonra tekrar başlıyorlar. Diğer krallıklar da aynı şekilde. Sürekli savaş ilan ediyorlar. Bunun acil düzenlenmesi lazım. Krallık kurunca barış ve refah dönemi bir türlü gelmiyor. Herkes sürekli savaşmak istiyor.

Güncellemeler ile optimizasyon çözülmeye çalışılıyor, ancak bu konunun da iyice düzenlenmesi lazım. Oyunda bulunan tek içerik (şuanlık) krallık ve savaşlar. Ancak bu da düzgün çalışmıyor. Sürekli beş yaşında çocuk gibi savaş istiyorlar :grin:

Kuzait hariç hepsi iki-üç günde saldırı açtılar. Aseray ile ben barıştım yoksa onlar da bizimle savaştalardı.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Tüm krallıklar ile savaştayken barış istiyorum durum şu:

Back
Top Bottom