diplomasi modda derebeylerine toprak verirken ismini göremeyen buraya sorun yok

mount and blade warband en iyi silahlar neler

• tek elli silahlar

Votes: 6 54.5%
  • çift elli silahlar

Votes: 5 45.5%
  • gönderli silahlar

Votes: 2 18.2%
  • yaylı silahlar

Votes: 3 27.3%
  • fırlatma silahları

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    11
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

kalkan7

Banned
diplomasi mod > languages > tr >dialogs a girin

dlga_minister_grant_fief_select_recipient_choice:minister_grant_fief_complete| {s1}
satırını ctrl+f ile bu satırı bulun

{s1} in önüne {s11} yazın şu şekilde

dlga_minister_grant_fief_select_recipient_choice:minister_grant_fief_complete| {s11} {s1}

Ben denedim olmuyor.Sen bir toprak verirken lord seçtiğin anın foto çekip atsana nasıl oluyor diye.Bende olmadı birde sende ki dosyayı upload etsen

peki burdan indirin http://dosya.co/oey1h25qvcfn/diplomasi_mod_eklenti.rar.html bu sitede 3 ile 4 saniye sayım yapıyo en altta dosya indir var

Olmamış bende de mantıkla buldum :grin:

dlga_minister_grant_fief_select_recipient_choice:minister_grant_fief_complete|{s1}

Bu satırı bulun ve

dlga_minister_grant_fief_select_recipient_choice:minister_grant_fief_complete|{s11} {s1}

Bu şekile getirin :smile:

Uğraşmak istemeyenler için
http://www.mediafire.com/download/6qo4rkp9ak3k1t6/dialogs.csv

he abi ben kopyala yapıştır yapmıştım bilgisayarımdan 1 üst satırı kopyalamışım şimdi doğru oldu

düzelttim yani üste yazdığımı

onuda bilmiom ben ole hackcı falan deilim tesadüfen buldum bu olayı ayrıca arkadaş doğrusunu yazmış ve bende yanlış yazdığımı fark edince düzelttim hem denersen bu sefer olur

nasıl olmadı daha açık olabilirmisin ayrıca doğru yaptıysan olması gerek ve 1 inci sayfada link verdim yapamıyan oradan indire bilir zaten 100 kb bişey kotayı yemez

kalkan7 said:
diplomasi mod > languages > tr >dialogs a girin

dlga_minister_grant_fief_select_recipient_choice:minister_grant_fief_complete| {s1}
satırını ctrl+f ile bu satırı bulun

{s1} in önüne {s11} yazın şu şekilde

dlga_minister_grant_fief_select_recipient_choice:minister_grant_fief_complete| {s11} {s1}

Teşekkürler konuyu hortlattım ama valla çok işime yaradı saolasın

Back
Top Bottom