WB Diplomacy Mod ile İlgili Sorularınız

Users who are viewing this thread

muhasebeciyi yani chamberlaini nerden edinebilirim?şehrim var. kaleme gidiyorum ama önce muhasebeci edinin diyor

mgmm said:
muhasebeciyi yani chamberlaini nerden edinebilirim?şehrim var. kaleme gidiyorum ama önce muhasebeci edinin diyor

Karına git yeni devlet adamı atamak istiyorum de.

mesela ticaret antlaşması ateşkes nasıl yapılıyor ve en önemlisi barış yapmak istediğimde siz bizim topraklarımızı yöneten bir avuç çapulcusunuz gibi birşeyler diyor şimdiden teşekkürler

arkadaşlar acil destek bekliyorum.

diplomacy mod da bakan, muhasebeci, komiser falan atıyoruz tamam.

ama ben toprak vermeyi kimle nerede yapacağım. bir lorduma toprak verdim ama başka veremiyorum. nereden vereceğim aynı lorda toprak acil yardım lütfen. toprağı olmayan lorda gruplardan verebiliyorum ama toprağı olan kalesi olan bir lorda köy kale şehir nereden vereceğim? yeni fetih olan toprağı verebiliyorum ama daha önce fethettiğim toprağı nereden vereceğim?

osebo said:
arkadaşlar acil destek bekliyorum.

diplomacy mod da bakan, muhasebeci, komiser falan atıyoruz tamam.

ama ben toprak vermeyi kimle nerede yapacağım. bir lorduma toprak verdim ama başka veremiyorum. nereden vereceğim aynı lorda toprak acil yardım lütfen. toprağı olmayan lorda gruplardan verebiliyorum ama toprağı olan kalesi olan bir lorda köy kale şehir nereden vereceğim? yeni fetih olan toprağı verebiliyorum ama daha önce fethettiğim toprağı nereden vereceğim?

Bakanı ya karın ya da bir npc'yi yapacaksın, Böylece lorda toprak verebiliceksin.

arkadaslar oyunda 400 küsür gündeyim ve birden karakterim değisti eski haline nasıl getirebiliriz? bide şehirdeki dükkanlarımın bütçe raporlarına bakıyorum 0 gözüküyolar haciz altında olmamasına rağmen bug mudur bu dükkanda adamla da konusuyorum 0 üretim diyor ve yabancı yazı çıkıyor nasıl düzeltiriz?

Bu linkte o tür sorunlar için zaten. Gördüğün gibi save dosyan'a bug girmiş. Sana attığım linkte belki işe yarar. Başka çözümü yok bunun. Ve biri daha iyi bir çözüm buluncaya kadar bu var.

Büyük hayal kırıklığı bence güncelleme yapılmıyor 1.160 patch çıktı mod 1.143 & 1.153 destekliyor böyle ilgi gören bir mod yapıyorsun adam gibi güncel tut modu.

Back
Top Bottom