Dikkat ! "Admin community"

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
3d5n5.png

kendi nickini "Admin community" vede resmini steam logosu olarak değiştirmiş bir tanıdığım bana böyle şeyler yazdı vede" free.stieam " la başlayan bir link attı vede bedava oyunlar yükleyebilceğimden falan bahstti yalnızca bu resimdeki gibi . Onun dışında hiç bir cevap vermedi . Bir tür dolandırıcılık gibi düşündüm vede forumda paylaşmak istedim . Varmıdır bu işin bir aslı ?

Bu linki açınca aynı steamin resmi sitesine benzer bir site açıldı . giriş yapınca steam kullanıcı adını vede şifresini çalma ihtimali olduğunu düşünüyorum . Vede dalga geçerken neden "Stieam" la başlayan bir link atsınki .

Hmmm... Bu aralar bazı arkadaşlarım da demişti, Steam'den her gelen linke tıklama diye. Aslını bilemeyiz. Anca birisinin başına gelirse.

Tıklamış zaten. Steam'inde çok oyun olanlara yaparlar bence bu tarz şeyleri. Şifreni yarım saatte bir değiştir.  :razz:

Tıkladım ama giriş yapmadım . Bir sorun olcağını zannetmiyorum sadece dikkat etmeniz için bir uyarı olarak açtım bu konuyu . Elbette daha bilgililer yetkililer varsa gerekli yerlere şikayet edebilirim.

Tıkladıysan ad-şifre bölümünü yazmamışsındır umarım. Muhtemelen "Fake sayfa" denilen bir yöntemi kullanmaya çalışmış.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom